2. Verfahren
Verfahren
Titel: Realisatie gemaal Kwelvaart
Beschreibung: In de polder Wieringermeer bevinden zich twee gemalen; gemaal Slootvaart en gemaal Hoekvaart, die water vanuit de lagere peilvakken in de polder doorpompen richting gemaal Leemans. Gemaal Leemans slaat vervolgens het water uit op de Waddenzee. De afschrijvingstermijn van gemaal Hoekvaart is verlopen en het gemaal is binnen afzienbare tijd aan een grote verbouwing toe. Om de waterhuishouding binnen de polder te verbeteren is het plan om het gemaal niet te renoveren maar op een andere locatie het visvriendelijke gemaal "Kwelvaart" met een capaciteit van 2 x 180m3/min terug te bouwen. De gekozen locatie is in de Kwelvaart ter plaatse van het dorp Kreileroord. Zie de aanbestedingsstukken
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45232152 Bau von Pumpstationen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1