See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: D10 Výstavba WIM, lokalita km 5,720
Beschreibung: Předmětem plnění je realizace vysokorychlostního vážení vozidel pomocí nepřenosných vysokorychlostních vah (WIM). Zařízení bude instalováno ve vozovce (dálnice D10 v km 5,490 – 5,953). Data ze systému WIM budou přenášena dálkově do databázového serveru ŘSD s.p. po datové síti správce. Předmětem veřejné zakázky je taktéž i zajištění zkušebního provozu, kolaudace díla, záruční a pozáruční servis instalovaného zařízení pro vysokorychlostní kontrolní vážení. Pro zajištění plnění servisu a provozu WIM bude uzavřena samostatná Rámcová dohoda na zajištění servisní a poruchové služby instalovaného zařízení.
Interne Kennung: 04PU-002093
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42923220 Durchlaufwaagen
5. Los
Los: LOT-0003