2. Verfahren
Verfahren
Titel: Služba přepravy seniorů a těžce zdravotně postižených na zavolání (Senior expres)
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění služby spočívající v provozování přepravy seniorů a držitelů průkazu ZTP či ZTP/P. Okruh osob určených k přepravě je uveden ve smlouvě na plnění této veřejné zakázky. Předmět plnění je detailně popsán v závazném návrhu smlouvy o provozování služby Senior Expres Plzeň, který tvoří přílohu č. 1 zadávací dokumentace.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60140000 Bedarfspersonenbeförderung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße), 60120000 Taxiverkehr
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: SMP-SEN