20253-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Dienstleistungen von Ingenieurbüros – Zhotovení projektové dokumentace a zajištění uzavření smluv dle ustanovení § 104 ZoEK pro Výzvy 5G Venkov a 5G Železniční koridory
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zhotovení projektové dokumentace a zajištění uzavření smluv dle ustanovení § 104 ZoEK pro Výzvy 5G Venkov a 5G Železniční koridory
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky je: 4.2.1. Zhotovení Realizační projektové dokumentace, která bude obsahovat oceněný položkový rozpočet nákladů stavby ve formátu XLS, nebo XLSX (MS Excel). Přívodní vedení k Základnové stanici musí být v položkách zemních prací oceněno podle jednotného ceníku stavebních prací v cenové soustavě ÚRS ne starší roku 2023 a potvrzen autorizovaným projektantem. Součástí položkového rozpočtu stavby budou také jednotkové ceny zemních prací, které jsou uvedeny v cenové soustavě ÚRS. V položkovém rozpočtu mohou být uvedeny soubory a komplety. Položkový rozpočet musí obsahovat všechny položky nutné k provedení všech prací a dodávek, vymezených v Projektové dokumentaci, a to včetně položek, které se nenachází v cenové soustavě stavebních prací, ale jsou nutné pro samotnou realizaci díla. Pokud projektant uvede vlastní položky, které nejsou definovány v použité cenové soustavě, uvede jejich přesnou specifikaci a způsob jejich ocenění. Realizační projektová dokumentace musí být v souladu s vyhláškou č. 169/2016 Sb. o stanovení rozsahu dokumentace veřejné zakázky na stavební práce a soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr. Ceny budou uvedeny bez DPH, u všech položek bude stanovena sazba DPH a uvedena cena včetně DPH. 4.2.2. S vlastníkem nemovitosti určeným ve Studii projednat smlouvu dle ustanovení § 104 ZoEK pro zajištění oprávnění umístit a provozovat na nemovitosti určené ve Studii Základnovou stanici; 4.2.3. Zajistit pro Zadavatele právo užívat nemovitou věc ve vlastnictví jiné osoby pro umístnění a provozování stavby Přívodního vedení k Základnové stanici uzavřením smlouvy dle ustanovení § 104 ZoEK s každým vlastníkem každé nemovitosti dotčené stavbou Přívodního vedení k Základnové stanici; 4.2.4. Zajistit veškerá a) vyjádření vlastníků či správců technické infrastruktury, dotčené stavbou Základnové stanice a Přívodního vedení k Základnové stanici, b) povolení, souhlasy či rozhodnutí vyžadovaná dle Příslušných požadavků pro provedení, umístění a provozování stavby Základnové stanice a stavby Přívodního vedení k Základnové stanici; 4.2.5. Ostatní související činnosti a) účast na kontrolním dnu nebo jednání v místě provádění stavby, b) poskytování součinnosti a řešení v situacích vzniklých v průběhu provádění stavby, c) úprava nebo změna již zhotovené Projektové dokumentaci pro provedení stavby Základnové stanice nebo Projektové dokumentace stavby Přívodního vedení do Lokality.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: VZ0207139
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s ustanovením § 100 odst. 1 Zákona vyhrazuje právo v průběhu plnění Veřejné zakázky jednostranně prodloužit účinnost Smlouvy. Důvodem pro prodloužení účinnosti Smlouvy musí být okolnost, která nestojí na straně Dodavatele a Dodavatel ani při vynaložení veškeré odborné péče nemohl tuto okolnost předvídat. Vyhrazené okolnosti, za kterých může být termín plnění prodloužen jsou definovány Smlouvou v článku IV odst. 3.