2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Osiek Jasielski oraz nieruchomości stanowiących własności Gminy Osiek Jasielski w 2026 r.”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest/są: „Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Osiek Jasielski oraz nieruchomości stanowiących własności Gminy Osiek Jasielski w 2026 r.” Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik Nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 714939-2025
Interne Kennung: OA.271.57.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Postępowanie o udzielenie przedmiotowego zamówienia publicznego prowadzone jest na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych w trybie przetargu nieograniczonego. 2. Zgodnie z art. 139 ustawy PZP, Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Osiek Jasielski oraz nieruchomości stanowiących własności Gminy Osiek Jasielski w 2026 r.”