2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług naprawczych/usuwanie uszkodzeń/awarii w bud./nieruchomościach niezabud. znajdujących się w zasobie SP, w gospodarowaniu ZMSP i siedzibie ZMSP w W-wie, w zakresie branży budowlanej.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Świadczenie usług naprawczych/usuwanie uszkodzeń/awarii w bud./nieruchomościach niezabudowanych znajdujących się w zasobie SP, w gospodarowaniu ZMSP i siedzibie ZMSP w Warszawie, w zakresie branży budowlanej.
Vorherige Bekanntmachung: 673927-2025
Interne Kennung: WNP-029/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usług naprawczych/usuwanie uszkodzeń/awarii w bud./nieruchomościach niezabudowanych znajdujących się w zasobie SP, w gospodarowaniu ZMSP i siedzibie ZMSP w Warszawie
Beschreibung: 5.2 Opis przedmiotu zamówienia. 5.2.1 Zakres prac - stolarskich należący do obowiązków Wykonawcy a) naprawa, regulacja, dopasowanie stolarki okiennej i drzwiowej; b) wymiana lub uzupełnienie poszczególnych elementów stolarki drzwiowej i okiennej; c) naprawa, uzupełnienie lub wymiana progów drzwiowych; d) uzupełnienie lub wymiana listew w stolarce okiennej, drzwiowej, listew podłogowych, elewacji oraz ganków wejściowych do budynku; e) mocowanie poluzowanych parapetów, okapników wraz z ich uzupełnieniem lub wymianą; f) naprawa, uzupełnienie lub wymiana okuć okiennych i drzwiowych; g) naprawa, uzupełnienie drewnianych elementów stolarki budowlanej w budynkach i na terenie przyległym do budynków (schody, barierki, gabloty, podłogi, ekrany, kratki, wycieraczki itp.); h) naprawa, uzupełnienie odeskowania piaskownic, ławek, altanek śmietnikowych, wywietrzników i wyłazów schronowych na terenie przyległych budynków; i) naprawa lub wymiana ekranów w lokalach mieszkalnych (na polecenie Kierownika); j) impregnacja pokostem, malowanie farbą ochronną naprawianych, uzupełnianych lub wymienianych elementów drewnianych; k) świadczenie usług pogotowia technicznego wraz z usunięciem awarii; 5.2.2. Zakres prac - ślusarskich należący do obowiązków Wykonawcy. a) naprawa okuć wraz z ich ewentualną wymianą lub uzupełnieniem w ślusarce okiennej i drzwiowej; b) naprawa, ewentualna wymiana lub uzupełnienie pokryw studzienek w budynku i terenie przyległym do budynku; c) naprawa, ewentualna wymiana lub montaż samozamykaczy z uzupełnieniem oleju i smarowaniem; d) naprawa, regulacja ślusarki okiennej i drzwiowej wraz z ewentualną wymianą zużytych poszczególnych elementów oraz wykonanie smarowania okuć; e) naprawa, drabin, włazów na dachy, ogrodzeń, balustrad, krat itp. wraz z ewentualną wymianą poszczególnych elementów w budynku i terenie przyległym do budynku; f) naprawa, uzupełnienie poszczególnych elementów, wycieraczek i skrobaczek do obuwia przed klatkami i w klatkach schodowych; g) montaż lub wymiana tablic hipotecznych, nr klatek schodowych, informacyjnych budynku, na budynku i terenie przyległym do budynku. h) 8. Naprawa drzwiczek, wnęk i szafek nie elektrycznych z ich wymianą lub montażem nowych w budynku, na budynku i terenie przyległym do budynku; i) usunięcie niebezpiecznych elementów metalowych w budynku, na budynku i terenie przyległym do budynku; j) naprawa, uzupełnienie lub ewentualna wymiana poszczególnych elementów ławek, altanek śmietnikowych, trzepaków, wywietrzników i wyłazów schronów, znaków informacyjnych, krat okiennych w budynku i na terenie budynku; k) malowanie farbą ochronną w kolorze podobnym naprawianych, uzupełnianych lub wymienianych elementów metalowych; l) świadczenie usług pogotowia technicznego wraz z usunięciem awarii; m) kompletna wymiana zamków na nowe, wymiana kłódek oraz w razie konieczności dorobienie nowych kompletów kluczy, itp. do lokali będących w gospodarowaniu ZMSP; n) zabezpieczenie ogrodzeń (poprzez założenie kłódek, łańcuchów, montaż siatek i pojedynczych paneli ogrodzeniowych, itp.); 5.2.3 Zakres prac - szklarskich należący do obowiązków Wykonawcy. a) uzupełnianie lub wymiana oszklenia stolarki, ślusarki okiennej i drzwiowej; b) uzupełnienie lub wymiana oszklenia stolarki i ślusarki budowlanej tj. szafki licznikowe, wnękowe, tablice informacyjne, drzwi kabinowe i itp. c) uzupełnienie lub wymiana okitowania i uszczelnienia szyb; d) podmalowanie po robotach szklarskich; e) naprawa, wymiana oszklenia witryny i luster; f) świadczenie usług pogotowia technicznego wraz z usunięciem awarii; 5.2.4 Zakres prac – ogólnobudowlanych należący do obowiązków Wykonawcy. a) zbicie i uzupełnienie tynków (odparzonych) na sufitach i ścianach, mając na względzie bezpieczeństwo lokatorów; b) zbicie odparzonych tynków na elewacji i balkonach mając na względzie bezpieczeństwo ludzi; c) uzupełnienie lub zbicie z wyrównaniem szlichty posadzek w budynku i terenie przyległym do budynku, oraz balkonach z wykonaniem odpowiednich spadków i uszczelnieniem styków z murem, naprawa chodników placów przynależnych do budynku; d) montaż gotowych elementów takich jak: szafki, osłony, zawiasy, haki, gabloty ogłoszeniowe, tablice informacyjne, ościeżnice okienne i drzwiowe lub ich ewentualna wymiana, w budynku i na terenie przyległym do budynku; e) naprawa i uzupełnienie tynku z ewentualnym malowaniem; f) naprawa, malowanie i umocowanie małej architektury, piaskownic, murków, schodów, altanek śmietnikowych, wywietrzników i wyłazów schronów, koszy na śmieci, śmietników itp.; g) wykonanie umocowania ławek, trzepaków, wycieraczek, barierek, skrzynek, okienek piwnicznych, otworów drzwiowych i okiennych itp. h) malowanie altanek śmietnikowych, murków, wywietrzników i wyłazów schronów, piaskownic na terenie przyległym do budynku raz w roku; i) wykonanie podmalowania po robotach ogólnobudowlanych; j) naprawy chodników (wymiana uszkodzonych płytek, kostek, krawężników); k) naprawa nawierzchni dróg asfaltowych, utwardzonych, szutrowych, chodników itp.; l) świadczenie usług pogotowia technicznego wraz z usunięciem awarii; m) wykonanie zabezpieczenia terenu poprzez montaż słupków, elementów n) betonowych itp.; o) udrożnienie kominów, czyszczenie kominów, naprawa kanałów kominowych, naprawa kominów ponad dachem; p) miejscowe obróbki płyt g – k. 5.2.5 Zakres prac - dekarsko-blacharskich należący do obowiązków Wykonawcy a) drobna naprawa powierzchni dachu krytego papą z wykonaniem smarówki na naprawianej powierzchni; b) wstawienie łat w pokrycie lub częściowe jego pokrycie papą termozgrzewalną; c) czyszczenie rynien wraz z nadaniem spadku i drobną naprawą; d) czyszczenie rur spustowych do czyszczaka deszczówki wraz z uzupełnieniem dekli; e) wymiana uszkodzonych odcinków rynien na dachu; f) wymiana uszkodzonych odcinków rur spustowych; g) drobna naprawa obróbek blacharskich, nadanie spadków, prostowanie wstawienie łat;
Interne Kennung: WNP-031/2025