202609-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych położonych na obszarze miasta Lublin - 7 części: część 4 - sektor IV, część 7 - sektor VII.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych położonych na obszarze miasta Lublin - 7 części: część 4 - sektor IV, część 7 - sektor VII.
Beschreibung: Zakres zamówienia obejmuje wykonanie usługi polegającej na: 1. Część 4: 1.1. odbieraniu niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych, zbieranych na terenie wszystkich nieruchomości położonych w sektorze IV na terenie Gminy Lublin, 1.2. odbieraniu i zagospodarowaniu w uprawnionych instalacjach odpadów komunalnych zbieranych w sposób selektywny zbieranych na terenie wszystkich nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, położonych w sektorze IV na terenie Gminy Lublin, 1.3. wyposażeniu nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, w odpowiednią ilość pojemników lub worków do zbierania odpadów komunalnych oraz utrzymywaniu pojemników w odpowiednim stanie sanitarnym, porządkowym i technicznym, 1.4. obsłudze gminnych pojemników do selektywnego zbierania odpadów komunalnych o pojemności 2,0 m3 - 2,5 m3 oraz 7 m.3 2. Część 7: 2.1. odbieraniu, 2.2.zagospodarowaniu w uprawnionych instalacjach - odpadów komunalnych zbieranych na terenie wszystkich nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, położonych w sektorze VII na terenie Gminy Lublin, 2.3. wyposażeniu nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, w odpowiednią ilość pojemników lub worków do zbierania odpadów komunalnych oraz utrzymywaniu pojemników w odpowiednim stanie sanitarnym, porządkowym i technicznym, 2.4. obsłudze gminnych pojemników do selektywnego zbierania odpadów komunalnych o pojemności 2,0 m3 - 2,5 m3 oraz 7 m.3
Interne Kennung: ZP-P-I.271.103.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Z uwagi na fakt opublikowania wstępnego ogłoszenia informacyjnego i zamieszczenia w profilu nabywcy w dniu 5 lutego 2024 r., Zamawiający postępuje zgodnie z art. 138 ust. 2 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych i skraca terminy składania ofert określone w Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych położonych na obszarze miasta Lublin - 7 części: część 4 - sektor IV
Beschreibung: Zakres i przedmiot części 4 zamówienia: 1. Odbieranie odpadów komunalnych bezpośrednio z terenów nieruchomości zamieszkałych oraz ich zagospodarowanie dotyczy następujących rodzajów odpadów wskazanych w §3 ust. 1 uchwały nr 1364/XLV/2022 Rady Miasta Lublin z dnia 15 grudnia 2022 r. w sprawie określenia szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości z terenu miasta Lublin i zagospodarowania tych odpadów w zamian za uiszczoną przez właściciela nieruchomości opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi. https://edziennik.lublin.uw.gov.pl/legalact/2022/6929/ (1) niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne, odpady zbierane selektywnie: (2) papier i tektura,(3) metale i tworzywa sztuczne,(4) szkło, (5) bioodpady, (6) bioodpady stanowiące części roślin,(7) meble i inne odpady wielkogabarytowe, (8) odpady budowlane i rozbiórkowe z gospodarstw domowych. Powyższe rodzaje odpadów określa §1 ust. 1 zał. nr 1 do uchwały nr 1363/XLV/2022 Rady Miasta Lublin z dnia 15 grudnia 2022 r. w sprawie Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie miasta Lublin. https://edziennik.lublin.uw.gov.pl/legalact/2022/6928/ Klasyfikacja kodowa odpadów, zgodnie z rozporządzeniem Ministra Środowiska z dnia 2 stycznia 2020 r. w sprawie katalogu odpadów (Dz.U.2020.10), jest następująca: (1) niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne - kod 20 03 01,odpady zbierane selektywnie: (2) papier i tektura – kod 20 01 01,(3) metale i tworzywa sztuczne – kod 20 01 39, 20 01 40 ,(4) szkło – kod 20 01 02,(5) bioodpady – kod 20 01 08,(6) bioodpady stanowiące części roślin – kod 20 02 01,(7) meble i inne odpady wielkogabarytowe – kod 20 03 07,(8) odpady budowlane i rozbiórkowe z gospodarstw domowych – kod: 17 01 01,17 01 02, 17 01 07 Wielkość zamówienia: 1.1. Część 4: Zamówienie obejmuje sektor IV: 1. Odbieranie 20 304,00 Mg niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych z sektora IV; 2. Odbieranie i zagospodarowanie selektywnie zebranych odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych z sektora VI, w tym: (1) papier i tektura – 1 872,00 Mg, (2) metale i tworzywa sztuczne – 3 060,00 Mg, (3) szkło – 1 656,00 Mg (4) bioodpady – 1 764,00 Mg, (5) bioodpady stanowiące części roślin – 1 728,00 Mg, (6) meble i inne odpady wielkogabarytowe – 1 836,00 Mg, (7) odpady budowlane i rozbiórkowe z gospodarstw domowych– 3 420,00 Mg 2. Podział miasta na sektory zgodnie z uchwałą nr 553/XXIII/2012 Rady Miasta Lublin z dnia 6 września 2012 r. w sprawie podziału obszaru miasta Lublin na sektory w celu zorganizowania odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości http://edziennik.lublin.uw.gov.pl/#/legalact/2012/2763/ Granice sektorów stanowią granice dzielnic znajdujących się w sektorach, określone na podstawie stosownych uchwał Rady Miasta Lublin w sprawie utworzenia w Lublinie dzielnic jako jednostek pomocniczych. Uchwały dostępne na stronie internetowej zamawiającego pod adresem https://lublin.eu/rady- dzielnic/uchwaly-rml-dot-rad-dzielnic/ 3. Wyposażenie nieruchomości zamieszkałych w mieście Lublin w pojemniki służące do zbierania odpadów komunalnych oraz utrzymywanie tych pojemników w odpowiednim stanie sanitarnym, porządkowym i technicznym. 4. Wyposażenie nieruchomości zamieszkałych w mieście Lublin w worki służące do selektywnego zbierania odpadów komunalnych. Każdą nieruchomość zamieszkałą wykonawca wyposaża, zgodnie z § 5 ust. 1 zał. do uchwały nr 729/XXII/2020 Rady Miasta Lublin z dnia 15 październik 2020 r., w pojemniki lub worki do zbierania następujących rodzajów odpadów:(1) niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne, Odpady zbierane selektywnie: (2) papier i tektura,(3) metale i tworzywa sztuczne, (4) szkło,(5) bioodpady,(6) bioodpady stanowiące części roślin, (7) odpady budowlane i rozbiórkowe z gospodarstw domowych, Parametry techniczne pojemników określa §5 ust. 2, a worków §5 ust. 4-6 zał. nr 1 do uchwały nr 1363/XLV/2022 Rady Miasta Lublin z dnia 15 grudnia 2022 r. w sprawie Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie miasta Lublin. Rodzaj i ilość pojemników W nawiązaniu do § 6 ust. 2 pkt. 1 zał. 1uchwały nr 1363/XLV/2022 Rady Miasta Lublin z dnia 15 grudnia 2022r. .Zamawiający przedstawia posiadane informacje pozwalające ustalić Wykonawcy niezbędną ilość pojemników lub worków zapewniające właścicielom nieruchomości możliwość zbierania odpadów komunalnych zgodnie z obowiązującymi przepisami, w szczególności prowadzenia selektywnej zbiórki odpadów zgodnie przepisami prawa lokalnego. Sektor IV: ilość budynków mieszkalnych jednorodzinnych – 497, ilość budynków mieszkalnych wielorodzinnych – 1 460, ilość gospodarstw domowych w zabudowie jednorodzinnej: 1 os. - 172, 2 os. - 182, 3 i więcej os. - 229 ilość gospodarstw domowych w zabudowie wielorodzinnej: 1 os. - 9 311,2 os. - 5 358 3 i więcej os. - 3 642 5. Utrzymanie pojemników w odpowiednim stanie sanitarnym, porządkowym i technicznym polega na myciu, dezynfekowaniu i naprawie ich w sposób niepowodujący uciążliwości dla osób korzystających z danej nieruchomości oraz nieruchomości sąsiednich, z częstotliwością określoną w zał. nr 1 do uchwały uchwały nr 1363/XLV/2022 Rady Miasta Lublin z dnia 15 grudnia 2022 r. w sprawie Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie miasta Lublin. W ramach realizacji obowiązku wyposażenia nieruchomości zamieszkałych w mieście Lublin w pojemniki służące do zbierania odpadów komunalnych Wykonawca będzie obsługiwał pojemniki będące własnością gminy Lublin o pojemności 2,0 m3 - 2,5 m3 , znajdujących w poszczególnych sektorach: Sektor IV – 14 W ramach realizacji obowiązku wyposażenia nieruchomości zamieszkałych w mieście Lublin w pojemniki służące do zbierania odpadów komunalnych Wykonawca będzie obsługiwał pojemniki będące własnością gminy Lublin o pojemności 7 m3 , znajdujących w poszczególnych sektorach: Sektor IV – 1
Interne Kennung: ZP-P-I.271.103.2024-4
Los: LOT-0007
Titel: Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych położonych na obszarze miasta Lublin - 7 części: część 7 - sektor VII
Beschreibung: Zakres i przedmiot części 7 zamówienia: 1. Odbieranie odpadów komunalnych bezpośrednio z terenów nieruchomości zamieszkałych oraz ich zagospodarowanie dotyczy następujących rodzajów odpadów wskazanych w §3 ust. 1 uchwały nr 1364/XLV/2022 Rady Miasta Lublin z dnia 15 grudnia 2022 r. w sprawie określenia szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości z terenu miasta Lublin i zagospodarowania tych odpadów w zamian za uiszczoną przez właściciela nieruchomości opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi. https://edziennik.lublin.uw.gov.pl/legalact/2022/6929/ (1) niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne,odpady zbierane selektywnie: (2) papier i tektura,(3) metale i tworzywa sztuczne,(4) szkło, (5) bioodpady, (6) bioodpady stanowiące części roślin,(7) meble i inne odpady wielkogabarytowe, (8) odpady budowlane i rozbiórkowe z gospodarstw domowych. Powyższe rodzaje odpadów określa §1 ust. 1 zał. nr 1 do uchwały nr 1363/XLV/2022 Rady Miasta Lublin z dnia 15 grudnia 2022 r. w sprawie Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie miasta Lublin. https://edziennik.lublin.uw.gov.pl/legalact/2022/6928/ Klasyfikacja kodowa odpadów, zgodnie z rozporządzeniem Ministra Środowiska z dnia 2 stycznia 2020 r. w sprawie katalogu odpadów (Dz.U.2020.10), jest następująca: (1) niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne - kod 20 03 01, odpady zbierane selektywnie:(2) papier i tektura – kod 20 01 01,(3) metale i tworzywa sztuczne – kod 20 01 39, 20 01 40,(4) szkło – kod 20 01 02,(5) bioodpady – kod 20 01 08, (6) bioodpady stanowiące części roślin – kod 20 02 01,(7) meble i inne odpady wielkogabarytowe – kod 20 03 07,(8) odpady budowlane i rozbiórkowe z gospodarstw domowych – kod: 17 01 01,17 01 02, 17 01 07 Wielkość zamówienia: 1.1. Część 7:Zamówienie obejmuje sektor VII: 1. Odbieranie i zagospodarowanie 16 596,00 Mg niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych z sektora VII; 2. Odbieranie i zagospodarowanie selektywnie zebranych odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych z sektora VII, w tym: (1) papier i tektura – 2 088,00 Mg, (2) metale i tworzywa sztuczne – 3 672,00 Mg, (3) szkło – 1 836,00 Mg (4) bioodpady – 2 412,00 Mg, (5) bioodpady stanowiące części roślin – 3 348,00 Mg, (6) meble i inne odpady wielkogabarytowe – 1 728,00 Mg, (7) odpady budowlane i rozbiórkowe z gospodarstw domowych– 1 764,00 Mg 2. Podział miasta na sektory zgodnie z uchwałą nr 553/XXIII/2012 Rady Miasta Lublin z dnia 6 września 2012 r. w sprawie podziału obszaru miasta Lublin na sektory w celu zorganizowania odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości http://edziennik.lublin.uw.gov.pl/#/legalact/2012/2763/ Granice sektorów stanowią granice dzielnic znajdujących się w sektorach, określone na podstawie stosownych uchwał Rady Miasta Lublin w sprawie utworzenia w Lublinie dzielnic jako jednostek pomocniczych. Uchwały dostępne na stronie internetowej zamawiającego pod adresem https://lublin.eu/rady- dzielnic/uchwaly-rml-dot-rad-dzielnic/ 3. Wyposażenie nieruchomości zamieszkałych w mieście Lublin w pojemniki służące do zbierania odpadów komunalnych oraz utrzymywanie tych pojemników w odpowiednim stanie sanitarnym, porządkowym i technicznym. 4. Wyposażenie nieruchomości zamieszkałych w mieście Lublin w worki służące do selektywnego zbierania odpadów komunalnych. Każdą nieruchomość zamieszkałą wykonawca wyposaża, zgodnie z § 5 ust. 1 zał. do uchwały nr 729/XXII/2020 Rady Miasta Lublin z dnia 15 październik 2020 r., w pojemniki lub worki do zbierania następujących rodzajów odpadów:(1) niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne, Odpady zbierane selektywnie:(2) papier i tektura,(3) metale i tworzywa sztuczne, (4) szkło,(5) bioodpady,(6) bioodpady stanowiące części roślin, (7) odpady budowlane i rozbiórkowe z gospodarstw domowych, Parametry techniczne pojemników określa §5 ust. 2, a worków §5 ust. 4-6 zał. nr 1 do uchwały nr 1363/XLV/2022 Rady Miasta Lublin z dnia 15 grudnia 2022 r. w sprawie Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie miasta Lublin. Rodzaj i ilość pojemników W nawiązaniu do § 6 ust. 2 pkt. 1 zał. 1uchwały nr 1363/XLV/2022 Rady Miasta Lublin z dnia 15 grudnia 2022r. .Zamawiający przedstawia posiadane informacje pozwalające ustalić Wykonawcy niezbędną ilość pojemników lub worków zapewniające właścicielom nieruchomości możliwość zbierania odpadów komunalnych zgodnie z obowiązującymi przepisami, w szczególności prowadzenia selektywnej zbiórki odpadów zgodnie przepisami prawa lokalnego. Sektor VII: ilość budynków mieszkalnych jednorodzinnych – 1 184, ilość budynków mieszkalnych wielorodzinnych – 335, ilość gospodarstw domowych w zabudowie jednorodzinnej: 1 os. - 199, 2 os. - 301,3 i więcej os. - 628 ilość gospodarstw domowych w zabudowie wielorodzinnej :1 os. - 5 414,2 os. - 4 871 3 i więcej os. - 3 987 5. Utrzymanie pojemników w odpowiednim stanie sanitarnym, porządkowym i technicznym polega na myciu, dezynfekowaniu i naprawie ich w sposób niepowodujący uciążliwości dla osób korzystających z danej nieruchomości oraz nieruchomości sąsiednich, z częstotliwością określoną w zał. nr 1 do uchwały uchwały nr 1363/XLV/2022 Rady Miasta Lublin z dnia 15 grudnia 2022 r. w sprawie Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie miasta Lublin. W ramach realizacji obowiązku wyposażenia nieruchomości zamieszkałych w mieście Lublin w pojemniki służące do zbierania odpadów komunalnych Wykonawca będzie obsługiwał pojemniki będące własnością gminy Lublin o pojemności 2,0 m3 - 2,5 m3 , znajdujących w poszczególnych sektorach: Sektor VII – 20 W ramach realizacji obowiązku wyposażenia nieruchomości zamieszkałych w mieście Lublin w pojemniki służące do zbierania odpadów komunalnych Wykonawca będzie obsługiwał pojemniki będące własnością gminy Lublin o pojemności 7 m3 , znajdujących w poszczególnych sektorach: Sektor VII – 3
Interne Kennung: ZP-P-I.271.103.2024-7