202615-2025 - Ergebnis
Tschechien – Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen – Příprava projektové dokumentace nájemního bydlení v obci Ropice
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPříprava projektové dokumentace nájemního bydlení v obci Ropice
BeschreibungPředmětem projektové dokumentace je zpracování projektu týkající se realizace novostavby 3 bytových domů v obci Ropice.
Interne KennungPříprava projektové dokumentace nájemního bydlení v obci Ropice
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrensdle zákona č. 134/2016 Sb.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 79311300 Umfragenanalyse
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel vymezuje v souladu s ust. § 100 odst. 2 ZZVZ změnu závazku, která bude zadána v souladu s ust. § 222 ZZVZ. V případě, že s vybraným dodavatelem v průběhu realizace předmětu zakázky dojde k předčasnému ukončení smluvního vztahu, vyhrazuje si zadavatel právo vyzvat dodavatele (kteří se účastnili zadávacího řízení a splňují kvalifikační předpoklady) na dalších místech dle hodnotícího kritéria k uzavření smlouvy o dílo za podmínek stanovených v jejich nabídce. Výzva bude probíhat při respektování pořadí hodnotitelných nabídek dle hodnotícího kritéria.