See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoop toestellen en toebehoren CPAP therapie
Beschreibung: Deze opdracht betreft de levering van toestellen, toebehoren en maskers voor de behandeling van patiënten met slaapapneusyndroom door middel van CPAP-therapie. Dit omvat de levering van: APAP en CPAP-toestellen, luchtbevochtigers, filters, tubing, maskers..... Tevens verwachten we van de leveranciers een voorstel voor telemonitoring. De opdracht wordt afgesloten voor de periode van 1 jaar en kan daarna nog 3 keer verlengd worden. De verlenging gebeurt op uitdrukkelijk verzoek van de opdrachtgever. BELANGRIJK: Indien de Apneu Conventie van het RIZIV "Obstructief slaapapneusyndroom: tegemoetkoming in de kosten van een thuisbehandeling met een nCPAP-toestel' na gunning van de opdracht zou wijzigen, behoudt de opdrachtgever zich het recht voor om in toepassing van artikel 38 KB Uitvoering van 14 januari 2013 over te stappen op een huurformule bij de gegunde firma indien de gewijzigde Apneu Conventie de huurformule noodzakelijk acht of indien het aldus gewijzigde vergoedingssysteem optimaler is in geval van een huurformule, doch zonder dat de aldus gewijzigde opdracht de initiële duurtijd van de opdracht mag overschrijden. De opdracht is niet ingedeeld in percelen. Het AZ Oudenaarde huurt momenteel toestellen en heeft op heden ongeveer 1100 patiënten die een CPAP toestel gebruiken. Jaarlijks komen er een 100-tal nieuwe patiënten bij. Het AZ Oudenaarde kiest voor een gefaseerde overzet van de patiënten die momenteel een CPAP toestel gebruiken, en dit als volgt: - Vanaf de toewijzing van de opdracht tot en met 31 december 2025: +/- 300 patiënten - Van 1 januari 2026 tot en met 30 juni 2028: ongeveer 100 patiënten op jaarbasis - Van 30 juni 2028 tot en met 31 december 2028: +/- 500 patiënten De inschrijver dient met deze fasering rekening te houden. Hij kan geen schadevergoeding of extra kosten aanrekenen indien er per jaar meer of minder patiënten een toestel zouden nodig hebben.
Interne Kennung: PPP1P1-62/5074/2025/011/VDP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33157000 Ausrüstung für Sauerstofftherapie und Beatmungsgeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025/011/VDP_1