See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie czynności czwartego poziomu utrzymania układu pneumatycznego i hamulca z dwóch pojazdów EN96A o numerach: 001 i 003 typu 34WEb zgodnie z dokumentacją producenta urządzeń oraz DSU
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie czynności czwartego poziomu utrzymania urządzeń układu pneumatycznego i hamulca zgodnie z Dokumentacją producenta urządzeń lub Dokumentacją Systemu Utrzymania z dwóch pojazdów typu 34WEb EN96A o numerach 001, 003. Zakres naprawy dla dwóch pojazdów EN96A typu 34WEb obejmuje: • INSTALACJĘ ZASILANIA POWIETRZA V10-T – 4 szt. • EP COMPACT EPC-CP (II65070/AAP06) – 4 szt. • EP COMPACT EPC-CP (II65070/AAP07) – 2 szt. • ZESPÓŁ SPRĘŻAREK VV90-T – 2 szt. • ZAWÓR STERUJĄCY KKLII-P – 6 szt. • ZAWÓR SZYBKIEGO HAMOWANIA SBV1 – 8 szt. • KONTROLER MASTER FMS11-11-SB2-DA-420 – 4 szt. • SYSTEM OSUSZACZA POWIETRZA – 2 szt. • ZAWÓR CZUWAKA SVI-1T – 4 szt.
Interne Kennung: By.240.168.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50222000 Reparatur und Wartung von Schienenfahrzeugen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: brak