202743-2026 - Ergebnis
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – Zakup i instalacja wraz z wdrożeniem systemu odczytu i monitoringu mediów na terenie Godkowa wraz z wdrożeniem e-usług
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup i instalacja wraz z wdrożeniem systemu odczytu i monitoringu mediów na terenie Godkowa wraz z wdrożeniem e-usług
Beschreibung1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest zakup i instalacja wraz z wdrożeniem systemu odczytu i monitoringu mediów na terenie Godkowa wraz z wdrożeniem e-usług w ramach projektu współfinansowanego ze środków Programu Regionalnego Fundusze Europejskie Dla Warmii I Mazur 2021-2027 pt. E-usługi publiczne dla mieszkańców Gminy Godkowo. 2. Szczegółowy opis zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0001
Titelzakup i instalacja wraz z wdrożeniem systemu odczytu i monitoringu mediów na terenie Godkowa wraz z wdrożeniem e-usług