202751-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Verbrauchsartikel – DOSTAWA SPRZĘTU MEDYCZNEGO JEDNORAZOWEGO UŻYTKU
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDOSTAWA SPRZĘTU MEDYCZNEGO JEDNORAZOWEGO UŻYTKU
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku w ilościach i asortymencie wskazanym w formularzu asortymentowo cenowym stanowiącym załącznik nr 2.1-2.35 do SWZ. z podziałem na 35 pakietów. Pakiet nr 1 – Jednorazowy sprzęt medyczny- INFUZJA I; Pakiet nr 2 – Zamknięty system do nawilżania; Pakiet nr 3 – Oprzyrządowanie kompatybilne z pompą Medima; Pakiet nr 4 – Jednorazowy sprzęt medyczny – INFUZJA II; Pakiet nr 5– System do kontrolowanej zbiórki stolca; Pakiet nr 6 – Igły; Pakiet nr 7 – Monitorowanie pacjenta I; Pakiet nr 8 – Monitorowanie pacjenta II; Pakiet nr 9 – Jednorazowy sprzęt medyczny anestetyczny; Pakiet nr 10 – Jednorazowy sprzęt medyczny anestetyczny II; Pakiet nr 11 – Jednorazowy sprzęt medyczny – Zabiegowy I; Pakiet nr 12– Jednorazowy sprzęt medyczny – Urologia I; Pakiet nr 13– Jednorazowy sprzęt medyczny – Urologia II; Pakiet nr 14 – Jednorazowy sprzęt medyczny – Pracownie aseptyczne I; Pakiet nr 15 – Jednorazowy sprzęt medyczny – Pracownie aseptyczne II; Pakiet nr 16 –Strzykawki sterylne jednorazowego użytku; Pakiet nr 17 – Jednorazowy sprzęt medyczny - Systemy oddechowe, terapia oddechowa; Pakiet nr 18 – Maski tlenowe; Pakiet nr 19 –Systemy oddechowe, terapia oddechowa; Pakiet nr 20 – 4% roztwór Formaldehydu buforowego – utrwalacz do przygotowywania próbek cyto-histologicznych; Pakiet nr 21 – Maska twarzowa; Temat: Pakiet nr 22– Jednorazowe, niesterylne fartuchy medyczne, odzież pacjenta; Pakiet nr 23 – Odzież ochronna w pracowniach aseptycznych; Pakiet nr 24 –Smoczki i butelki jednorazowe oraz nakładki; Pakiet nr 25 – Higiena pacjenta; Pakiet nr 26 – Podkłady podfoliowane na rolce; Pakiet nr 27 – Mata chłonna antypoślizgowa; Pakiet nr 28 – Maska anestetyczna; Pakiet nr 29 – Nożyce do cięcia ultradźwiękami; Pakiet nr 30 – Ewakuator laparoskopowy; Pakiet nr 31 – Zestaw do ekstyrpacji żył; Pakiet nr 32 – Sprzęt medyczny do diatermii kompatybilny z aparatem KLS Martin Maximum ME402; Pakiet nr 33 – Jednorazowe narzędzia chirurgiczne; Pakiet nr 34– Testy do wykrywania COVID 19/ INFLUENZA, RSV; Pakiet nr 35 – Testy do wykrywania narkotyków / dopalaczy.
Interne KennungWSP-DZP-2100-12/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141310 Spritzen, 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke, 33141220 Kanülen, 33681000 Sauger, Brusthütchen und ähnliche Waren für Kleinkinder, 33157200 Ausrüstung für die Beatmung, 33694000 Diagnostika, 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie, 33721200 Rasierapparate, 33169000 Chirurgische Instrumente, 33157110 Sauerstoffmasken, 33161000 Elektrochirurgieanlage, 33199000 Medizinische Kleidung, 33141200 Katheter, 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet nr 1 – Jednorazowy sprzęt medyczny- INFUZJA I
BeschreibungDostawa wraz z transportem sprzętu medycznego jednorazowego użytku, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.1 do SWZ
Interne KennungPakiet nr.1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141220 Kanülen, 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke, 33141310 Spritzen
LosLOT-0002
TitelPakiet nr 2 – Zamknięty system do nawilżania
BeschreibungDostawa wraz z transportem sprzętu medycznego jednorazowego użytku, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.2 do SWZ
Interne KennungPakiet nr.2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141310 Spritzen, 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke
LosLOT-0003
TitelPakiet nr 3 – Oprzyrządowanie kompatybilne z pompą Medima
BeschreibungDostawa wraz z transportem sprzętu medycznego jednorazowego użytku, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.3 do SWZ
Interne KennungPakiet nr.3
LosLOT-0004
TitelPakiet nr 4 – Jednorazowy sprzęt medyczny – INFUZJA II
BeschreibungDostawa wraz z transportem sprzętu medycznego jednorazowego użytku, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.4 do SWZ
Interne KennungPakiet nr.4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141310 Spritzen, 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke, 33141220 Kanülen
LosLOT-0005
TitelPakiet nr 5– System do kontrolowanej zbiórki stolca
BeschreibungDostawa wraz z transportem sprzętu medycznego jednorazowego użytku, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.5 do SWZ
Interne KennungPakiet nr.5
LosLOT-0006
TitelPakiet nr 6 – Igły
BeschreibungDostawa wraz z transportem sprzętu medycznego jednorazowego użytku, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.6 do SWZ
Interne KennungPakiet nr.6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke
LosLOT-0007
TitelPakiet nr 7 – Monitorowanie pacjenta I
BeschreibungDostawa wraz z transportem sprzętu medycznego jednorazowego użytku, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.7 do SWZ
Interne KennungPakiet nr.7
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie, 33141200 Katheter
LosLOT-0008
TitelPakiet nr 8 – Monitorowanie pacjenta II
BeschreibungDostawa wraz z transportem sprzętu medycznego jednorazowego użytku, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.8 do SWZ
Interne KennungPakiet nr.8
LosLOT-0009
TitelPakiet nr 9 – Jednorazowy sprzęt medyczny anestetyczny
BeschreibungDostawa wraz z transportem sprzętu medycznego jednorazowego użytku, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.9 do SWZ
Interne KennungPakiet nr.9
LosLOT-0010
TitelPakiet nr 10 – Jednorazowy sprzęt medyczny anestetyczny II
BeschreibungDostawa wraz z transportem sprzętu medycznego jednorazowego użytku, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.10 do SWZ
Interne KennungPakiet nr.10
LosLOT-0011
TitelPakiet nr 11 – Jednorazowy sprzęt medyczny – Zabiegowy I
BeschreibungDostawa wraz z transportem sprzętu medycznego jednorazowego użytku, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.11 do SWZ
Interne KennungPakiet nr.11
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141200 Katheter
LosLOT-0012
TitelPakiet nr 12– Jednorazowy sprzęt medyczny – Urologia I
BeschreibungDostawa wraz z transportem sprzętu medycznego jednorazowego użytku, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.12 do SWZ
Interne KennungPakiet nr.12
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141200 Katheter, 33141220 Kanülen, 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke
LosLOT-0013
TitelPakiet nr 13– Jednorazowy sprzęt medyczny – Urologia II
BeschreibungDostawa wraz z transportem sprzętu medycznego jednorazowego użytku, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.13 do SWZ
Interne KennungPakiet nr.13
LosLOT-0014
TitelPakiet nr 14 – Jednorazowy sprzęt medyczny – Pracownie aseptyczne I
BeschreibungDostawa wraz z transportem sprzętu medycznego jednorazowego użytku, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.14 do SWZ
Interne KennungPakiet nr.14
LosLOT-0015
TitelPakiet nr 15 – Jednorazowy sprzęt medyczny – Pracownie aseptyczne II
BeschreibungDostawa wraz z transportem sprzętu medycznego jednorazowego użytku, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.15 do SWZ
Interne KennungPakiet nr.15
LosLOT-0016
TitelPakiet nr 16 –Strzykawki sterylne jednorazowego użytku
BeschreibungDostawa wraz z transportem sprzętu medycznego jednorazowego użytku, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.16 do SWZ
Interne KennungPakiet nr.16
LosLOT-0017
TitelPakiet nr 17 – Jednorazowy sprzęt medyczny - Systemy oddechowe, terapia oddechowa
BeschreibungDostawa wraz z transportem sprzętu medycznego jednorazowego użytku, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.17 do SWZ
Interne KennungPakiet nr.17
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33157110 Sauerstoffmasken, 33157200 Ausrüstung für die Beatmung
LosLOT-0018
TitelPakiet nr 18 – Maski tlenowe
BeschreibungDostawa wraz z transportem sprzętu medycznego jednorazowego użytku, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.18 do SWZ
Interne KennungPakiet nr.18
LosLOT-0019
TitelPakiet nr 19 –Systemy oddechowe, terapia oddechowa
BeschreibungDostawa wraz z transportem sprzętu medycznego jednorazowego użytku, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.19 do SWZ
Interne KennungPakiet nr.19
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33157200 Ausrüstung für die Beatmung, 33157110 Sauerstoffmasken
LosLOT-0020
TitelPakiet nr 20 – 4% roztwór Formaldehydu buforowego – utrwalacz do przygotowywania próbek cyto-histologicznych
BeschreibungDostawa wraz z transportem sprzętu medycznego jednorazowego użytku, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.20 do SWZ
Interne KennungPakiet nr.20
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
LosLOT-0021
TitelPakiet nr 21 – Maska twarzowa
BeschreibungDostawa wraz z transportem sprzętu medycznego jednorazowego użytku, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.21 do SWZ
Interne KennungPakiet nr.21
LosLOT-0022
TitelPakiet nr 22– Jednorazowe, niesterylne fartuchy medyczne, odzież pacjenta
BeschreibungDostawa wraz z transportem sprzętu medycznego jednorazowego użytku, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.22 do SWZ
Interne KennungPakiet nr.22
LosLOT-0023
TitelPakiet nr 23 – Odzież ochronna w pracowniach aseptycznych
BeschreibungDostawa wraz z transportem sprzętu medycznego jednorazowego użytku, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.23 do SWZ
Interne KennungPakiet nr.23
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33199000 Medizinische Kleidung
LosLOT-0024
TitelPakiet nr 24 –Smoczki i butelki jednorazowe oraz nakładki
BeschreibungDostawa wraz z transportem sprzętu medycznego jednorazowego użytku, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.24 do SWZ
Interne KennungPakiet nr.24
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33681000 Sauger, Brusthütchen und ähnliche Waren für Kleinkinder
LosLOT-0025
TitelPakiet nr 25 – Higiena pacjenta
BeschreibungDostawa wraz z transportem sprzętu medycznego jednorazowego użytku, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.25 do SWZ
Interne KennungPakiet nr.25
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33721200 Rasierapparate
LosLOT-0026
TitelPakiet nr 26 – Podkłady podfoliowane na rolce
BeschreibungDostawa wraz z transportem sprzętu medycznego jednorazowego użytku, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.26 do SWZ
Interne KennungPakiet nr.26
LosLOT-0027
TitelPakiet nr 27 – Mata chłonna antypoślizgowa
BeschreibungDostawa wraz z transportem sprzętu medycznego jednorazowego użytku, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.27 do SWZ
Interne KennungPakiet nr.27
LosLOT-0028
TitelPakiet nr 28 – Maska anestetyczna
BeschreibungDostawa wraz z transportem sprzętu medycznego jednorazowego użytku, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.28 do SWZ
Interne KennungPakiet nr.28
LosLOT-0029
TitelPakiet nr 29 – Nożyce do cięcia ultradźwiękami
BeschreibungDostawa wraz z transportem sprzętu medycznego jednorazowego użytku, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.29 do SWZ
Interne KennungPakiet nr.29
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33161000 Elektrochirurgieanlage
LosLOT-0030
TitelPakiet nr 30 – Ewakuator laparoskopowy
BeschreibungDostawa wraz z transportem sprzętu medycznego jednorazowego użytku, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.30 do SWZ
Interne KennungPakiet nr.30
LosLOT-0031
TitelPakiet nr 31 – Zestaw do ekstyrpacji żył
BeschreibungDostawa wraz z transportem sprzętu medycznego jednorazowego użytku, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.31 do SWZ
Interne KennungPakiet nr.31
LosLOT-0032
TitelPakiet nr 32 – Sprzęt medyczny do diatermii kompatybilny z aparatem KLS Martin Maximum ME402
BeschreibungDostawa wraz z transportem sprzętu medycznego jednorazowego użytku, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.32 do SWZ
Interne KennungPakiet nr.32
LosLOT-0033
TitelPakiet nr 33 – Jednorazowe narzędzia chirurgiczne
BeschreibungDostawa wraz z transportem sprzętu medycznego jednorazowego użytku, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.33 do SWZ
Interne KennungPakiet nr.33
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33169000 Chirurgische Instrumente
LosLOT-0034
TitelPakiet nr 34– Testy do wykrywania COVID 19/ INFLUENZA, RSV
BeschreibungDostawa wraz z transportem sprzętu medycznego jednorazowego użytku, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.34 do SWZ
Interne KennungPakiet nr.34
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33694000 Diagnostika
LosLOT-0035
TitelPakiet nr 35 – Testy do wykrywania narkotyków / dopalaczy
BeschreibungDostawa wraz z transportem sprzętu medycznego jednorazowego użytku, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.35 do SWZ
Interne KennungPakiet nr.35