See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA GAZÓW MEDYCZNYCH I GAZÓW TECHNICZNYCH UŻYWANYCH DO CELÓW MEDYCZNYCH DLA CENTRALNEGO SZPITALA KLINICZNEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO W ŁODZI PRZY UL. POMORSKIEJ 251.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa gazów medycznych i gazów technicznych używanych do celów medycznych dla Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi przy ul. Pomorskiej 251. Opis: Zamówienie składa się z 4 zadań / pakietów. Parametry, wymagania techniczne oraz szczegółowe warunki i wymagania wykonania przedmiotu zamówienia określa dokumentacja dla każdego z zadań - załącznik w części B do swz. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia określają załączniki do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ): Formularz asortymentowo-cenowy- załącznik nr 2.
Vorherige Bekanntmachung: 37009-2025
Interne Kennung: ZP / 192/ 2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24100000 Gase
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24111500 Medizinische Gase
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: Parametry, wymagania techniczne oraz szczegółowe warunki i wymagania wykonania przedmiotu zamówienia określa "Opis przedmiotu zamówienia" oraz wzór umowy stanowiące zał. w cz. B do niniejszej SWZ.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24111500 Medizinische Gase, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zgodnie z art. 441 ust. 1 korzysta z prawa opcji, w związku z czym precyzuje: - określenie rodzaju i maksymalnej wartości: zamówienie o dodatkowe 80% ilości produktów (wielkości świadczenia dostawy gazów medycznych) przedstawionych w SWZ. W takim przypadku warunki realizacji pozostają bez zmian. - określenie okoliczności skorzystania z opcji: w związku z ewentualną koniecznością zakupu dodatkowych produktów (dostawy gazów medycznych) wynikających z niemożności przewidzenia liczby planowanych zabiegów czy hospitalizowanych pacjentów. - zmian organizacyjnych, w związku np. z: przenoszeniem Oddziałów / Klinik, włączaniem nowych jednostek w struktury organizacyjne zamawiającego, zwiększeniem bazy łóżkowej. - powyższe nie modyfikuje ogólnego charakteru umowy.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4
Interne Kennung: 4