See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa pakietów subskrypcji usług chmurowych, w podziale na trzy części
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa pakietów subskrypcji standardowych usług chmurowych, w podziale na trzy Części: Część nr 1: dostawa subskrypcji Oprogramowania Azure Prepayment 6QK-00001 lub równoważnego, wg poniższego zestawienia: Zamówienie podstawowe: 1) Azure Prepayment 6QK-00001 lub równoważne -163 pakiety Zamówienie opcjonalne: 2) Azure Prepayment 6QK-00001 lub równoważne -163 pakiety (163 pakiety oznacza, że do wyceny należy uwzględnić ilość 163 x 36 = 5868 miesięcznych pakietów łącznie w terminie 36 miesięcy) Część nr 2: dostawa subskrypcji Oprogramowania Google Cloud Platform lub równoważnego, wg poniższego zestawienia: Zamówienie podstawowe: 1) Google Cloud Platform lub równoważne - 41 pakietów Zamówienie opcjonalne: 2) Google Cloud Platform lub równoważne - 41 pakietów (41 pakietów oznacza, że do wyceny należy uwzględnić ilość 41 x 36 = 1476 miesięcznych pakietów łącznie w terminie 36 miesięcy) Część nr 3: dostawa subskrypcji Oprogramowania Amazon Web Services lub równoważnego, wg poniższego zestawienia: Zamówienie podstawowe: 1) Amazon Web Services lub równoważne - 52 pakiety Zamówienie opcjonalne: 2) Amazon Web Services lub równoważne - 52 pakiety (52 pakiety oznaczają, że do wyceny należy uwzględnić ilość 52 x 36 = 1872 miesięcznych pakietów w terminie 36 miesięcy)
Vorherige Bekanntmachung: 146446-2026
Interne Kennung: ZZOSE.2611.2.2026.29.MPU[CCN, KOMPAS]
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1: dostawa subskrypcji Oprogramowania Azure Prepayment 6QK-00001 lub równoważnego
Beschreibung: Część nr 1: dostawa subskrypcji Oprogramowania Azure Prepayment 6QK-00001 lub równoważnego, wg poniższego zestawienia: Zamówienie podstawowe: 1) Azure Prepayment 6QK-00001 lub równoważne - 163 pakiety. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ (dla cz. 1)
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamówienie opcjonalne: 2) Azure Prepayment 6QK-00001 lub równoważne - 163 pakiety. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ (dla cz. 1)
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2: dostawa subskrypcji Oprogramowania Google Cloud Platform lub równoważnego
Beschreibung: Część nr 2: dostawa subskrypcji Oprogramowania Google Cloud Platform lub równoważnego, wg poniższego zestawienia: Zamówienie podstawowe: 1) Google Cloud Platform lub równoważne lub równoważne - 41pakietów. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ (dla cz. 2)
Beschreibung der Optionen: Zamówienie opcjonalne: 2) Google Cloud Platform lub równoważne - 41 pakietów. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ (dla cz. 2)
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3: dostawa subskrypcji Oprogramowania Amazon Web Services lub równoważnego
Beschreibung: Część nr 3: dostawa subskrypcji Oprogramowania Amazon Web Services lub równoważnego, wg poniższego zestawienia: Zamówienie podstawowe: 1) Amazon Web Services lub równoważne lub równoważne - 52 pakiety. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ (dla cz. 3)
Beschreibung der Optionen: Zamówienie opcjonalne: 2) Amazon Web Services lub równoważne - 52 pakiety. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ (dla cz. 3)