202868-2026 - Wettbewerb
Polen – Bibliothekenverwaltungssystem – Zakup i wdrożenie Zintegrowanego Systemu Bibliotecznego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup i wdrożenie Zintegrowanego Systemu Bibliotecznego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: 1) Zakup, wdrożenie, dostarczenie Pakietu Instalacyjnego Oprogramowania Dedykowanego wraz z udzieleniem Licencji na Oprogramowanie Dedykowane oraz uruchomienie przez Wykonawcę Zintegrowanego Systemu Bibliotecznego na zasadach, o których mowa w załączniku nr 5 do SWZ. 2) Świadczenie przez Wykonawcę Usług Serwisowych dla Zintegrowanego Systemu Bibliotecznego na zasadach, o których mowa w załączniku nr 5 do SWZ. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki i zasady realizacji zamówienia określone są w Projektowanych postanowieniach umowy w załączniku nr 5 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung135899-2026
Interne KennungSEZ/DKRZ-WPO1-ED-241-0398/DIT/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48161000 Bibliothekenverwaltungssystem
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: 1) Zakup, wdrożenie, dostarczenie Pakietu Instalacyjnego Oprogramowania Dedykowanego wraz z udzieleniem Licencji na Oprogramowanie Dedykowane oraz uruchomienie przez Wykonawcę Zintegrowanego Systemu Bibliotecznego na zasadach, o których mowa w załączniku nr 5 do SWZ. 2) Świadczenie przez Wykonawcę Usług Serwisowych dla Zintegrowanego Systemu Bibliotecznego na zasadach, o których mowa w załączniku nr 5 do SWZ.