2. Verfahren
Verfahren
Titel: Stavební úpravy střechy MŠ a sokolovny v obci Šitbořice
Beschreibung: Předmětem plnění této části veřejné zakázky jsou stavební úpravy střechy budovy mateřské školy v obci Šitbořice. Navržené stavební úpravy střechy spočívají v odstranění vrstev střešního pláště až na nosnou konstrukci stropu/střechy. Střecha bude poté očištěna. Předmětem této části veřejné zakázky jsou stavební úpravy střechy budovy sokolovny v obci Šitbořice. Navržené stavební úpravy střechy sokolovny spočívají v kontrole stávajícího dřevěného krovu, v opravě jednotlivých prvků krovu spočívající v očištění a odstranění degradované vrstvy, její nahrazení.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45261910 Dachreparatur
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45260000 Dachdeckarbeiten und Spezialbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Stavební úpravy střechy sokolovny
Beschreibung: Předmětem této části veřejné zakázky jsou stavební úpravy střechy budovy sokolovny v obci Šitbořice. Navržené stavební úpravy střechy sokolovny spočívají v kontrole stávajícího dřevěného krovu, v opravě jednotlivých prvků krovu spočívající v očištění a odstranění degradované vrstvy, její nahrazení.
Interne Kennung: 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45261920 Dachwartung