202944-2026 - Ergebnis
Tschechien – Elektronische Informationsdienste – Albertina_IOP_2026plus
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelAlbertina_IOP_2026plus
BeschreibungZajištění přístupu pro jednotlivé pověřující zadavatele a jimi definované uživatele do elektronických informačních zdrojů – IOPscience extra dle přílohy č. 2 této Výzvy.
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64216200 Elektronische Informationsdienste
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungN006/25/V00033748
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si v souladu s ustanovením § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku spočívající v možnosti prodloužení doby plnění až do konce roku 2028, resp. 2029 a 2030.