2. Verfahren
Verfahren
Titel: Snímače JIS pro ZČU (2026 - 2030)
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou průběžné (dle dílčích požadavků zadavatele) dodávky a instalace snímačů pro infrastrukturu jednotného identifikačního systému zadavatele (JIS ZČU) pro potřeby zadavatele po dobu účinnosti rámcové dohody.
Interne Kennung: SZ ZCU 022332/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35120000 Überwachungs- und Sicherheitssysteme und -einrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35123000 Standortbestimmungsausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou průběžné (dle dílčích požadavků zadavatele) dodávky a instalace snímačů pro infrastrukturu jednotného identifikačního systému zadavatele (JIS ZČU) (dále také jen jako „zboží“) pro potřeby zadavatele po dobu účinnosti rámcové dohody.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 9.1 Objednatel si vyhrazuje právo na provedení i jiných činností a dodávek jiných věcí či součástí (resp. jejich zahrnutí do předmětu Dílčího díla) nad rámec plnění uvedeného v příloze č. 1 Rámcové dohody, jejichž potřeba vznikla v průběhu účinnosti Rámcové dohody v souvislosti s obnovou infrastruktury JIS. 9.2 Smluvní strany se dohodly, že Neoceněné plnění se budou realizovat rovněž na základě Dílčích objednávek. Přičemž v Dílčí objednávce musí být jednoznačně uveden předmět Neoceněného plnění a jeho cena, nebo způsob jejího určení, přičemž cena Neoceněného plnění nesmí převýšit cenu v místě a čase obvyklou za obdobný předmět plnění (u plnění majících charakter stavebních prací se za obvyklou cenu považuje cena dle aktuálního ceníku ÚRS CZ, a.s.). X. Vyhrazené změny smlouvy 10.1 Smluvní strany se dohodly na tom, že jednotkové ceny plnění uvedené v příloze č. 1 Rámcové dohody mohou být (za splnění dále uvedených podmínek) každoročně měněny o procento odpovídající procentu průměrné roční míry inflace vyhlášené Českým statistickým úřadem (dále jen „ČSÚ“) za předchozí kalendářní rok, a to s účinností od prvního dne kalendářního měsíce následujícího po měsíci, v němž bude (po oficiálním vyhlášení ČSÚ) jednou smluvní stranou doručena příloha č. 1 Rámcové dohody s aktualizovanými cenami druhé smluvní straně. Nové ceny budou při přepočtu zaokrouhleny na celé desetihaléře. Případná změna jednotkových cen v Rámcové dohodě nemá vliv na cenu již akceptovaných Dílčích objednávek (ty je Zhotovitel povinen provést za dosavadní jednotkové ceny). V případě, že příloha č. 1 s novými cenami bude druhé smluvní straně doručena s chybnými cenovými údaji (byť i jen z části), nebo později než v listopadu daného roku, nepřihlíží se k ní a jednotkové ceny zůstávají v dosavadní výši. Změna jednotkových cen o průměrnou roční míru inflace se připouští nejdříve v roce 2028, a to o průměrnou roční míru inflace za rok 2027. 10.2 Objednatel si v případě, že po uzavření Rámcové dohody, resp. v průběhu jejího plnění dojde k odstoupení od Rámcové dohody před uplynutím celkové doby její stanovené účinnosti vyhrazuje ve smyslu ust. § 100 odst. 2 ZZVZ právo uzavřít Rámcovou dohodu s dalším účastníkem Nadlimitního řízení, a to v pořadí které vyplynulo z původního hodnocení nabídek. Ust. § 125 ZZVZ v tomto případě platí obdobně. Rámcová dohoda s novým dodavatelem bude uzavřena v podobě odpovídající nabídce nově vybraného dodavatele, tj. jednotkové ceny plnění budou odpovídat cenám nově vybraného dodavatele, přičemž mohou být změněny v souladu s čl. 10.1 Rámcové dohody, tak jako by Rámcová dohoda s novým dodavatelem byla uzavřena již v Nadlimitním řízení (tj. do jednotkových cen lze promítnout inflaci za předcházející roky trvání Rámcové dohody obdobně dle čl. 10.1 Rámcové dohody).