202998-2025 - Vorankündigung – Direktvergabe
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości objętych systemem Komunalnego Związku Gmin Regionu Leszczyńskiego
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości objętych systemem Komunalnego Związku Gmin Regionu Leszczyńskiego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych niesegregowanych (zmieszanych) oraz selektywnie zebranych od: - właścicieli nieruchomości zamieszkałych, - nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe lub inne nieruchomości wykorzystywane na cele rekreacyjno – wypoczynkowe, - nieruchomości niezamieszkałych, których właściciele nie zawarli umowy na odbiór odpadów położonych na terenach gmin - uczestników Komunalnego Związku Gmin Regionu Leszczyńskiego. Termin wykonania zamówienia: od dnia zawarcia umowy, jednak nie wcześniej niż od dnia 01.07.2025 r. do dnia 31.12.2025 r.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle, 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości położonych na terenie sektora I.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych niesegregowanych (zmieszanych) oraz selektywnie zebranych, od właścicieli nieruchomości zamieszkałych oraz nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe lub inne nieruchomości wykorzystywane na cele rekreacyjno - wypoczynkowe oraz z nieruchomości niezamieszkałych, których właściciele nie zawarli umowy na odbiór odpadów położonych na terenach gmin - uczestników Komunalnego Związku Gmin Regionu Leszczyńskiego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 5 do Zaproszenia do negocjacji. Termin wykonania zamówienia: od dnia zawarcia umowy, jednak nie wcześniej niż od dnia 01.07.2025 r. do dnia 31.12.2025 r.
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości położonych na terenie sektora II.
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości położonych na terenie sektora III.
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości położonych na terenie sektora IV.
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości położonych na terenie sektora V.
Interne Kennung: Część nr 5