See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: AFDRUKOPLOSSINGEN, ONDERSTEUNINGS-/ONDERHOUDSDIENSTEN EN BIJHORENDE PRESTATIES
Beschreibung: Operationele leasing van afdrukoplossingen, inclusief de terbeschikkingstelling van ondersteunings-/onderhoudsdiensten en bijhorende prestaties
Interne Kennung: T2025.025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30232110 Laserdrucker
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: T2025.025 - 1
Beschreibung: operationele leasing van afdrukoplossingen, inclusief de terbeschikkingstelling van ondersteunings-/onderhoudsdiensten en bijhorende prestaties
Interne Kennung: 1