See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Uitbreiding AZ St. Elisabeth Herentals - Blok M - P5 Medische gassen, P6 Lift
Beschreibung: Blok M is een uitbreiding van het AZ St.-Elisabeth Herentals. Het nieuwe gebouw wordt ingepland op de zuidoostelijke hoek van de bestaande site en sluit met de oostelijke gevel aan in het straatbeeld. Blok M telt 5 bouwlagen en sluit op 4 bouwlagen aan tegen het bestaande gebouw (blok D). De aanpassingen ter realisatie van deze aansluiting maken ook deel uit van deze opdracht. Deze opdracht behandeld specifiek perceel 5 (Medische Gassen) en perceel 6 (Lift).
Interne Kennung: AZH23011 - P5,6-2
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: AZH23011 - P5,6-2 - 1 - PERCEEL 5
Beschreibung: PERCEEL 5 - MEDISCHE GASSEN
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: AZH23011 - P5,6-2 - 2 - PERCEEL 6
Beschreibung: PERCEEL 6 - LIFT
Interne Kennung: 2