See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa usługa edukacyjna polegająca na realizacji kursów specjalizacyjnych dla lekarzy uczestniczących w projekcie pn. „Wspieranie kształcenia podyplomowego lekarzy w dziedzinach istotnych z punktu widzenia potrzeb epidemiologiczno-demograficznych Polski (FERS1)”
Beschreibung: Usługa edukacyjna polegająca na kompleksowej organizacji kursów dla lekarzy uczestniczących w procesie kształcenia specjalizacyjnego, realizowana na potrzeby projektu pn. „Wspieranie kształcenia podyplomowego lekarzy w dziedzinach istotnych z punktu widzenia potrzeb epidemiologiczno-demograficznych Polski (FERS1)” w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus
Vorherige Bekanntmachung: 771379-2024
Interne Kennung: CP-24-1817/2024/UE
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Niniejsze zamówienie udzielane jest w wyniku przeprowadzenia postępowania w trybie przetargu nieograniczonego, o którym mowa w art. 132 ustawy PZP, z uwzględnieniem art. 359 pkt 1 oraz art. 360 ustawy PZP. Przy udzielaniu niniejszego zamówienia na usługi społeczne – o wartości przekraczającej równowartość kwoty 750 000 euro – stosuje się przepisy ustawy PZP właściwe dla zamówień klasycznych, o wartości równej lub przekraczającej progi unijne, przy czym, zgodnie z dyspozycją art. 360 ustawy PZP, Zamawiający odstąpił od stosowania przepisów tej ustawy dotyczących: 1) obowiązku składania oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy PZP, na formularzu JEDZ; 2) minimalnych terminów składania ofert; 3) obowiązku żądania dokumentów jako podmiotowego środka dowodowego. Zamawiający przewiduje odwróconą kolejność oceny ofert zgodnie z art. 139 ustawy PZP, co oznacza że najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80320000 Ausbildung im medizinischen Bereich
5. Los
Los: LOT-0012
Titel: część nr 12
Beschreibung: Część nr 12; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z chirurgii ogólnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chirurgii ogólnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Chirurgia plastyczna i rekonstrukcyjna oraz podstawy mikrochirurgii; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 12
Los: LOT-0013
Titel: część nr 13
Beschreibung: Część nr 13; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z chirurgii ogólnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chirurgii ogólnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Chirurgia plastyczna i rekonstrukcyjna oraz podstawy mikrochirurgii; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 13
Los: LOT-0014
Titel: część nr 14
Beschreibung: Część nr 14; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z chirurgii ogólnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chirurgii ogólnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Chirurgia plastyczna i rekonstrukcyjna oraz podstawy mikrochirurgii; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 14
Los: LOT-0015
Titel: część nr 15
Beschreibung: Część nr 15; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z chirurgii ogólnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chirurgii ogólnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Chirurgia plastyczna i rekonstrukcyjna oraz podstawy mikrochirurgii; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 15
Los: LOT-0070
Titel: część nr 70
Beschreibung: Część nr 70; Kurs w ramach modułu podstawowego z chorób wewnętrznych; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chorób wewnętrznych, onkologii klinicznej, hematologii, geriatrii; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Geriatria; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 70
Los: LOT-0071
Titel: część nr 71
Beschreibung: Część nr 71; Kurs w ramach modułu podstawowego z chorób wewnętrznych; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chorób wewnętrznych, onkologii klinicznej, hematologii, geriatrii; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Geriatria; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 71
Los: LOT-0110
Titel: część nr 110
Beschreibung: Część nr 110; Kurs w ramach modułu jednolitego z medycyny rodzinnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie medycyny rodzinnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Opieka nad pacjentem geriatrycznym; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 110
Los: LOT-0112
Titel: część nr 112
Beschreibung: Część nr 112; Kurs w ramach modułu jednolitego z medycyny rodzinnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie medycyny rodzinnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Opieka nad pacjentem na różnych etapach życia; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 112
Los: LOT-0127
Titel: część nr 127
Beschreibung: Część nr 127; Kurs w ramach modułu jednolitego z medycyny rodzinnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie medycyny rodzinnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Szczepienia dzieci i dorosłych; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 127
Los: LOT-0172
Titel: część nr 172
Beschreibung: Część nr 172; Kurs w ramach modułu jednolitego z psychiatrii; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie psychiatrii; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Wprowadzenie do specjalizacji w dziedzinie psychiatrii; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 172
Los: LOT-0173
Titel: część nr 173
Beschreibung: Część nr 173; Kurs w ramach modułu jednolitego z psychiatrii; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie psychiatrii; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Wprowadzenie do specjalizacji w dziedzinie psychiatrii; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 173
Los: LOT-0174
Titel: część nr 174
Beschreibung: Część nr 174; Kurs w ramach modułu jednolitego z psychiatrii; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie psychiatrii; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Wprowadzenie do specjalizacji w dziedzinie psychiatrii; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 174
Los: LOT-0175
Titel: część nr 175
Beschreibung: Część nr 175; Kurs w ramach modułu jednolitego z psychiatrii; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie psychiatrii; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Wprowadzenie do specjalizacji w dziedzinie psychiatrii; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 175
Los: LOT-0183
Titel: część nr 183
Beschreibung: Część nr 183; Kurs w ramach modułu jednolitego z psychiatrii; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie psychiatrii; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Wprowadzenie do psychoterapii; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 183
Los: LOT-0184
Titel: część nr 184
Beschreibung: Część nr 184; Kurs w ramach modułu jednolitego z psychiatrii; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie psychiatrii; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Wprowadzenie do psychoterapii; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 184
Los: LOT-0185
Titel: część nr 185
Beschreibung: Część nr 185; Kurs w ramach modułu jednolitego z psychiatrii; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie psychiatrii; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Wprowadzenie do psychoterapii; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 185
Los: LOT-0186
Titel: część nr 186
Beschreibung: Część nr 186; Kurs w ramach modułu jednolitego z psychiatrii; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie psychiatrii; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Wprowadzenie do psychoterapii; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 186
Los: LOT-0187
Titel: część nr 187
Beschreibung: Część nr 187; Kurs w ramach modułu jednolitego z psychiatrii; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie psychiatrii; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Psychiatria środowiskowa i rehabilitacja psychiatryczna; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 187
Los: LOT-0188
Titel: część nr 188
Beschreibung: Część nr 188; Kurs w ramach modułu jednolitego z psychiatrii; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie psychiatrii; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Psychiatria środowiskowa i rehabilitacja psychiatryczna; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 188
Los: LOT-0189
Titel: część nr 189
Beschreibung: Część nr 189; Kurs w ramach modułu jednolitego z psychiatrii; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie psychiatrii; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Psychiatria środowiskowa i rehabilitacja psychiatryczna; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 189
Los: LOT-0198
Titel: część nr 198
Beschreibung: Część nr 198; Kurs w ramach modułu jednolitego z radioterapii onkologicznej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie radioterapii onkologicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Kurs wprowadzający I: Postawy fizyki medycznej i radiobiologii; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 198
Los: LOT-0205
Titel: część nr 205
Beschreibung: Część nr 205; Kurs w ramach modułu jednolitego z radioterapii onkologicznej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie radioterapii onkologicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Nowotwory klatki piersiowej; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 205
Los: LOT-0208
Titel: część nr 208
Beschreibung: Część nr 208; Kurs w ramach modułu jednolitego z radioterapii onkologicznej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie radioterapii onkologicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Nowotwory OUN, nowotwory wieku dziecięcego, mięsaki, nowotwory skóry i czerniak; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 208
Los: LOT-0225
Titel: część nr 225
Beschreibung: Część nr 225; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z chirurgii onkologicznej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chirurgii onkologicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Czerniak i inne nowotwory skóry; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 225
Los: LOT-0229
Titel: część nr 229
Beschreibung: Część nr 229; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z chirurgii onkologicznej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chirurgii onkologicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Ginekologia onkologiczna; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 229
Los: LOT-0232
Titel: część nr 232
Beschreibung: Część nr 232; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z chirurgii onkologicznej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chirurgii onkologicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Nowotwory piersi; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 232
Los: LOT-0233
Titel: część nr 233
Beschreibung: Część nr 233; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z chirurgii onkologicznej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chirurgii onkologicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Nowotwory piersi; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 233
Los: LOT-0234
Titel: część nr 234
Beschreibung: Część nr 234; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z chirurgii onkologicznej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chirurgii onkologicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Nowotwory tkanek miękkich i kości; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 234
Los: LOT-0236
Titel: część nr 236
Beschreibung: Część nr 236; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z chirurgii onkologicznej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chirurgii onkologicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Nowotwory układu wydzielania wewnętrznego; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 236
Los: LOT-0248
Titel: część nr 248
Beschreibung: Część nr 248; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z chirurgii onkologicznej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chirurgii onkologicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Urologia i ginekologia onkologiczna; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 248
Los: LOT-0255
Titel: część nr 255
Beschreibung: Część nr 255; Kurs w ramach modułu specjalistycznego w ramach geriatrii; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie geriatrii; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Choroby układu kostno-stawowego i problemy ortopedyczne w wieku podeszłym ; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 255
Los: LOT-0265
Titel: część nr 265
Beschreibung: Część nr 265; Kurs w ramach modułu specjalistycznego w ramach onkologii klinicznej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie onkologii klinicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Czerniak i inne nowotwory skóry; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 265
Los: LOT-0268
Titel: część nr 268
Beschreibung: Część nr 268; Kurs w ramach modułu specjalistycznego w ramach onkologii klinicznej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie onkologii klinicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Mięsaki tkanek miękkich i kości; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 268
Los: LOT-0271
Titel: część nr 271
Beschreibung: Część nr 271; Kurs w ramach modułu specjalistycznego w ramach onkologii klinicznej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie onkologii klinicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Nowotwory kobiecego układu płciowego; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 271
Los: LOT-0272
Titel: część nr 272
Beschreibung: Część nr 272; Kurs w ramach modułu specjalistycznego w ramach onkologii klinicznej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie onkologii klinicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Nowotwory narządów i gruczołów układu wydzielania wewnętrznego; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 272
Los: LOT-0273
Titel: część nr 273
Beschreibung: Część nr 273; Kurs w ramach modułu specjalistycznego w ramach onkologii klinicznej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie onkologii klinicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Nowotwory płuca i klatki piersiowej; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 273
Los: LOT-0275
Titel: część nr 275
Beschreibung: Część nr 275; Kurs w ramach modułu specjalistycznego w ramach onkologii klinicznej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie onkologii klinicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Nowotwory układu chłonnego; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 275
Los: LOT-0276
Titel: część nr 276
Beschreibung: Część nr 276; Kurs w ramach modułu specjalistycznego w ramach onkologii klinicznej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie onkologii klinicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Nowotwory układu chłonnego; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 276
Los: LOT-0277
Titel: część nr 277
Beschreibung: Część nr 277; Kurs w ramach modułu specjalistycznego w ramach onkologii klinicznej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie onkologii klinicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Nowotwory układu moczowo-płciowego; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 277
Los: LOT-0278
Titel: część nr 278
Beschreibung: Część nr 278; Kurs w ramach modułu specjalistycznego w ramach onkologii klinicznej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie onkologii klinicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Nowotwory układu pokarmowego; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 278
Los: LOT-0279
Titel: część nr 279
Beschreibung: Część nr 279; Kurs w ramach modułu specjalistycznego w ramach onkologii klinicznej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie onkologii klinicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Onkologia kliniczna – aktualne zasady postępowania diagnostyczno-terapeutycznego w onkologii; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 279
Los: LOT-0280
Titel: część nr 280
Beschreibung: Część nr 280; Kurs w ramach modułu specjalistycznego w ramach onkologii klinicznej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie onkologii klinicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Onkologia kliniczna – aktualne zasady postępowania diagnostyczno-terapeutycznego w onkologii; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 280
Los: LOT-0283
Titel: część nr 283
Beschreibung: Część nr 283; Kurs w ramach modułu specjalistycznego w ramach onkologii klinicznej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie onkologii klinicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Podstawy genetyki i immunologii klinicznej w onkologii; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 283
Los: LOT-0284
Titel: część nr 284
Beschreibung: Część nr 284; Kurs w ramach modułu specjalistycznego w ramach onkologii klinicznej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie onkologii klinicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Podstawy genetyki i immunologii klinicznej w onkologii; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 284
Los: LOT-0285
Titel: część nr 285
Beschreibung: Część nr 285; Kurs w ramach modułu specjalistycznego w ramach onkologii klinicznej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie onkologii klinicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Podstawy onkologii klinicznej; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 285
Los: LOT-0286
Titel: część nr 286
Beschreibung: Część nr 286; Kurs w ramach modułu specjalistycznego w ramach onkologii klinicznej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie onkologii klinicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Podstawy onkologii klinicznej; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 286
Los: LOT-0287
Titel: część nr 287
Beschreibung: Część nr 287; Kurs w ramach modułu specjalistycznego w ramach onkologii klinicznej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie onkologii klinicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Podstawy radioterapii i radiobiologii w onkologii klinicznej; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 287
Los: LOT-0288
Titel: część nr 288
Beschreibung: Część nr 288; Kurs w ramach modułu specjalistycznego w ramach onkologii klinicznej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie onkologii klinicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Postawy opieki paliatywnej w onkologii; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 288
Los: LOT-0290
Titel: część nr 290
Beschreibung: Część nr 290; Kurs w ramach modułu specjalistycznego w ramach onkologii klinicznej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie onkologii klinicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Powikłania leczenia stosowanego u chorych na nowotwory; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 290
Los: LOT-0291
Titel: część nr 291
Beschreibung: Część nr 291; Kurs w ramach modułu specjalistycznego w ramach onkologii klinicznej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie onkologii klinicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Psychoonkologia w praktyce lekarzy onkologów; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 291
Los: LOT-0295
Titel: część nr 295
Beschreibung: Część nr 295; Kurs w ramach modułu specjalistycznego w ramach onkologii klinicznej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie onkologii klinicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Rak piersi; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 295