203054-2026 - Wettbewerb
Polen – Chirurgische Instrumente – Dostawa narzędzi chirurgicznych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa narzędzi chirurgicznych
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa narzędzi chirurgicznych w podziale na niżej wymienione części: Część I - Dostawa uzupełniająca posiadane zestawy narzędziowe na potrzeby Centralnego Bloku Operacyjnego Część II - Dostawa narzędzi laparoskopowych do zabiegów chirurgii ogólnej, onkologicznej i bariatrycznej Część III - Dostawa narzędzi na potrzeby pediatrycznego Bloku Operacyjnego Część IV - Dostawa narzędzi na potrzeby zabiegów mikrochirurgii oka Część V - Dostawa uzupełniająca posiadane zestawy narzędziowe na potrzeby Centralnego Bloku Operacyjnego Część VI – Dostawa narzędzi laparoskopowych do zabiegów urologicznych Część VII - Dostawa dematomu
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33169000 Chirurgische Instrumente
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa uzupełniająca posiadane zestawy narzędziowe na potrzeby Centralnego Bloku Operacyjnego
BeschreibungDostawa uzupełniająca posiadane zestawy narzędziowe na potrzeby Centralnego Bloku Operacyjnego
Optionen
Beschreibung der OptionenNie dotyczy
LosLOT-0002
TitelDostawa narzędzi laparoskopowych do zabiegów chirurgii ogólnej, onkologicznej i bariatrycznej
BeschreibungDostawa narzędzi laparoskopowych do zabiegów chirurgii ogólnej, onkologicznej i bariatrycznej
LosLOT-0003
TitelDostawa narzędzi na potrzeby pediatrycznego Bloku Operacyjnego
BeschreibungDostawa narzędzi na potrzeby pediatrycznego Bloku Operacyjnego
LosLOT-0004
TitelDostawa narzędzi na potrzeby zabiegów mikrochirurgii oka
BeschreibungDostawa narzędzi na potrzeby zabiegów mikrochirurgii oka
LosLOT-0005
LosLOT-0006
TitelDostawa narzędzi laparoskopowych do zabiegów urologicznych
BeschreibungDostawa narzędzi laparoskopowych do zabiegów urologicznych
LosLOT-0007
TitelDostawa dematomu
BeschreibungDostawa dematomu