203131-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Bauarbeiten für Schulgebäude – Komplexní energetická úsporná opatření a stavební úpravy ZŠ Brumov-Bylnice
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKomplexní energetická úsporná opatření a stavební úpravy ZŠ Brumov-Bylnice
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou stavební práce spočívající v rozsáhlé rekonstrukci základní školy ve městě Brumov - Bylnice, jejímž cílem je provedení energetických úsporných opatření. Bude se jednat především o zateplení obvodového pláště budovy bílým fasádním polystyrenem, výměnu okenních a dveřních výplní otvorů včetně prosklených stěn (materiál hliník), zateplení střešní konstrukce nadkrokevní izolací včetně výměny střešní krytiny, hromosvodu a střešních oken, nové okapové chodníky po obvodu budovy z betonové dlažby, přístavba vstupního portálu u budovy A a výměna všech klempířských prvků. U budov B1, B2 a C je navrženo zrušení polovalbových střech s novým řešením protažení štítů do sedlového tvaru. Dále je navrženo zrušení všech střešních vikýřů s náhradou za střešní okna. Na střeše budovy A jsou navrženy fotovoltaické panely. Dále je navrženo vybourat všechny stávající balkony. Co se týče interiérových prostorů jsou ve všech učebnách navrženy pro zlepšení vnitřního prostředí nové rekuperační jednotky a v převážné většině učeben i chladící jednotky, nová svítidla a výmalba všech dotčených prostor. Na všech chodbách jsou navrženy nové svěšené akustické SDK podhledy. Kolem veřejného chodníku je navržena výsadba stromové aleje. V rámci stavebních úprav nebude do vnitřní dispozice místností nijak zasahováno. Podkladem pro vypracování nabídky je soupis
Interne Kennung7851
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45214200 Bauarbeiten für Schulgebäude
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45321000 Wärmedämmarbeiten
5. Los
LosLOT-0001