203226-2026 - Wettbewerb
Polen – Server – Przetarg nieograniczony PN/07KPO/03/2026 na realizację zadania inwestycyjnego pn.: Dostawa, instalacja i konfiguracja infrastruktury sprzętowo-sieciowej w ramach projektu: „Podniesienie dojrzałości informatycznej Wojewódzkiego Szpitala Zakaźnego w Warszawie w zakresie cyberbezpieczeństwa, usług cyfrowych, EDM oraz AI” KPOD.07.03-IP.10-0236/25
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPrzetarg nieograniczony PN/07KPO/03/2026 na realizację zadania inwestycyjnego pn.: Dostawa, instalacja i konfiguracja infrastruktury sprzętowo-sieciowej w ramach projektu: „Podniesienie dojrzałości informatycznej Wojewódzkiego Szpitala Zakaźnego w Warszawie w zakresie cyberbezpieczeństwa, usług cyfrowych, EDM oraz AI” KPOD.07.03-IP.10-0236/25
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego pn.: Dostawa, instalacja i konfiguracja infrastruktury sprzętowo-sieciowej w ramach projektu: „Podniesienie dojrzałości informatycznej Wojewódzkiego Szpitala Zakaźnego w Warszawie w zakresie cyberbezpieczeństwa, usług cyfrowych, EDM oraz AI” KPOD.07.03-IP.10-0236/25, zgodnie z formularzem „Specyfikacja asortymentowo-cenowa” (zał. nr 1). Szczegółowy opis zamówienia zawierają: załącznik nr 11.1 „Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – pakiet nr 1”, załącznik nr 11.2 „Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – pakiet nr 2”.
Interne KennungPN/07KPO/03/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30237110 Netzwerkschnittstellen, 32425000 Netzbetriebssystem, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 48218000 Lizenzverwaltungssoftwarepaket, 31682500 Notstromausstattung
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet nr 1
BeschreibungDostawa, instalacja i konfiguracja infrastruktury sprzętowo-sieciowej
Interne KennungPakiet nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48218000 Lizenzverwaltungssoftwarepaket, 30237110 Netzwerkschnittstellen, 32425000 Netzbetriebssystem, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte
LosLOT-0003
TitelPakiet nr 2
Interne KennungPakiet nr 2
Haupteinstufung (cpv): 31682500 Notstromausstattung