2. Verfahren
Verfahren
Titel: VZ0002 Dodávka switchů a WiFi AP a vybudování Fabric sítě
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka switchů, koncových zařízení (WiFi AP) a vybudování nové moderní Fabric sítě. Zadavatel dále požaduje, aby veškeré switche a WiFI AP byly od shodného výrobce. Aktivní prvky a příslušenství musí být určeny pro český trh a musí být zajištěna garance servisu výrobce na dodaná zařízení v ČR. Součástí dodávky plnění jsou i služby spojené s dodávkou HW, instalací, konfigurací a připojení do již provozovaného managementu vč. zaškolení zaměstnanců (IT administrátorů) zadavatele.
Interne Kennung: P25V00000468
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32422000 Netzkomponenten, 32423000 Netzwerkspeichen, 32424000 Netzwerkinfrastruktur, 32427000 Netzsystem, 72710000 Lokalnetz
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Výhrada změny závazku podle ust. § 100 ZZVZ: 1. Sjednané ceny je možné změnit, pouze pokud v průběhu plnění dojde ke změnám sazeb DPH podle zákona č. 235/2004 Sb., o dani z přidané hodnoty, podle této změny. 2. Dojde-li k ukončení smlouvy z důvodu na straně dodavatele, je zadavatel oprávněn vyzvat k uzavření smlouvy ohledně zbývající části plnění účastníka dalšího v pořadí, pod podmínkou, že jeho nabídka splňuje podmínky účasti. Bude-li tato výzva dalšímu účastníkovi učiněna po uplynutí více než 3 měsíců od podpisu smlouvy původním dodavatelem, bude podmínkou uzavření smlouvy opětovné doložení splnění základní způsobilosti v souladu s touto výzvou. Nebude-li smlouva uzavřena s druhým v pořadí, je zadavatel oprávněn oslovit další v pořadí.