203240-2026 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Usługa odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów o kodzie 19 1212 z IK Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych w Lipnie Sp. z o.o.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów o kodzie 19 1212 z IK Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych w Lipnie Sp. z o.o.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów o kodach 19 12 12 wytworzonych w Instalacji Komunalnej w Lipnie przy ulicy Wyszyńskiego 56. Szczegółowa specyfikacja przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku Nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający zastrzega sobie prawo do zmniejszenia ilości odpadów, o której mowa w pkt. 2) do 40%, w takiej sytuacji Wykonawcy nie przysługuje prawo do dochodzenia: - należności za nieodebraną ilość odpadu, - odszkodowania za utracone korzyści