203274-2026 - Ergebnis
Tschechien – Tragbare Computer – Výzva č. 7 - Dodávky ICT
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVýzva č. 7 - Dodávky ICT
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky jsou průběžné dodávky výpočetní techniky pro centrálního zadavatele a organizace Plzeňského kraje. Jedná se o centralizované zadávání. Dodávky budou poskytovány na základě objednávek podle aktuálních potřeb příslušných organizací.
Vorherige Bekanntmachung251144-2023
Interne KennungVýzva č. 7
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231310 Flachbildschirme, 30237410 Computermäuse, 30234600 Flashspeicher
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungDNS ICT - Výzva č. 7
Haupteinstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231310 Flachbildschirme, 30237460 Computertastaturen, 30237410 Computermäuse, 30234600 Flashspeicher