See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „MODERNIZACJA I ROZWÓJ INFRASTRUKTURY MEDYCZNEJ NA RZECZ WYSOKOSPECJALISTYCZNEJ OPIEKI KARDIOLOGICZNEJ W „CENTRUM MEDYCZNYM W ŁAŃCUCIE” SP. Z O. O.”
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest przedsięwzięcie pod nazwą „MODERNIZACJA I ROZWÓJ INFRASTRUKTURY MEDYCZNEJ NA RZECZ WYSOKOSPECJALISTYCZNEJ OPIEKI KARDIOLOGICZNEJ W „CENTRUM MEDYCZNYM W ŁAŃCUCIE” SP. Z O. O” zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załącznikach Nr 2 t. j. w formularzach asortymentowo – cenowych oraz w Załącznikach Nr 10 pod nazwą „Zestawienie wymaganych parametrów technicznych do SWZ. Numer wniosku KPOD.07.02 – IP.10 – 0063/25 Przedsięwzięcie realizowane jest w ramach inwestycji D1.1.1. Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, UMOWA Nr KPOD.07.02-IP.10-0063/25/KPO/2070/2026/180, 2.W Załącznikach Nr 10 (od 10.1. do 10.4.) zostały opisane wymagane parametry techniczne bezwzględnie wymagane oraz parametry techniczne punktowane. Parametry techniczne „punktowane” są jednym z kryteriów oceny ofert, które zostały opisane w Rozdziale XXIII niniejszej Specyfikacji. Przedmiot zamówienia został podzielony na 4 pakiety (części, zadania): PAKIET I Aparat rentgenowski z ramieniem C śródoperacyjny PAKIET II Aparat ultrasonograficzny do wykonywania badań echokardiograficznych PAKIET III Zestaw do elektrofizjologii kardiologicznej PAKIET IV Zestaw centrali monitorującej z kardiomonitorami, monitorami telemetrycznymi oraz zestawami komputerowymi Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych na poszczególne pakiety (zadania, części). W poszczególnym pakiecie muszą być uwzględnione wszystkie pozycje. Brak jakiejkolwiek pozycji asortymentowej w danym Pakiecie spowoduje odrzucenie danej oferty przetargowej. Oferty można składać do jednej lub więcej lub wszystkich części (zadań, pakietów). Wymagany termin wykonania przedmiotu zamówienia (umowy), szkolenia i instrukcje, eliminacja barier i wspieranie dostępności, okres gwarancji: 1.Termin realizacji zamówienia: •Pakiet I do dnia 26 czerwca 2026 roku, •Pakiet II do dnia 31 maja 2026 roku, •Pakiet III do dnia 31 maja 2026 roku, •Pakiet IV do dnia 31 maja 2026 roku. 2.Miejsce wykonania – „Centrum Medyczne w Łańcucie” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Paderewskiego 5, 37 – 100 Łańcut. 3.Szkolenia i instrukcje: a)szkolenia z obsługi sprzętu medycznego, powinny być dostępne dla wszystkich pracowników bez względu na płeć, wiek lub niepełnosprawność, b)instrukcje obsługi powinny być przygotowane w sposób dostępny – m.in. czytelnym językiem, w wersji elektronicznej (np. PDF), z uwzględnieniem potrzeb osób z ograniczeniami wzroku lub słuchu (na żądanie) oraz 1 egzemplarz w formie papierowej, c)Instrukcje obsługi oraz materiały szkoleniowe muszą być przygotowane w sposób dostępny: np. czcionką bezszeryfową o wielkości minimum 12 pkt, z zachowaniem prostych tabel i tekstów alternatywnych dla grafik, zgodnie ze standardami dostępności cyfrowej. 4.Eliminacja barier i wspieranie dostępności – sprzęt nie może stwarzać barier w dostępie do świadczeń zdrowotnych dla pacjentów z niepełnosprawnościami – w miarę możliwości powinien być przystosowany do użytkowania w placówkach dążących do pełnej dostępności usług zdrowotnych. 5.Okres gwarancji – Wykonawca zobowiązany jest udzielić minimum 24 miesięcznej bezpłatnej pełnej gwarancji na urządzenia i wszystkie pozostałe elementy sprzętu medycznego. 6.Okres gwarancji zawarty jest w Załącznikach Nr 10 i jest jednym z kryteriów oceny ofert, który został opisany w rozdziale XXIII niniejszej Specyfikacji. 7.Pozostałe wymagania dotyczące warunków gwarancji i serwisu, bezpłatnych przeglądów technicznych zostały opisane w Załącznikach Nr 10 (parametry techniczne). Termin, forma płatności: 1.Płatność za realizację przedmiotu zamówienia, tj. za zakup sprzętu medycznego wraz z wyposażeniem, akcesoriami i dokumentami niezbędnymi do uruchomienia będzie dokonana najpóźniej w terminie do 60 dni. 2.Wykonawca zobowiązany jest do wystawienia faktury VAT z terminem płatności do 60 dni i dostarczenie jej po bezpłatnej dostawie sprzętu medycznego w wersji papierowej lub przedmiotową fakturę przesłać pocztą elektroniczną w formacie np. pdf, na adres: j.szmit@cm-lancut.pl lub j.fraczek@cm-lancut.pl lub przekazać przez KSeF (Krajowy System e-Faktur) – od dnia, gdy Wykonawca będzie mieć taki obowiązek na podstawie obowiązujących przepisów. Zaoferowany asortyment – sprzęt medyczny musi być zgodny z aktualnymi przepisami prawa w UE i Rzeczypospolitej Polskiej tzn. zaoferowany sprzęt medyczny musi być wyrobami medycznymi zgodnie z Ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 roku o wyrobach medycznych (Dz.U.2024.1620 t.j. z dnia 2024.11.05), posiadać oznakowanie znakiem CE, ma spełniać wymagania normy IEC 60601 oraz norm szczegółowych właściwych dla danego typu urządzenia w ich aktualnym brzmieniu lub norm równoważnych. Jeżeli jakikolwiek zaoferowany produkt nie jest wyrobem medycznym Wykonawca zobowiązany jest przedstawić stosowne oświadczenie (zgodnie z zapisami niniejszej Specyfikacji). Ponadto Zamawiający wymaga, aby każdy opisany przez Zamawiającego sprzęt medyczny w pakietach od I do IV i zaoferowany przez Wykonawcę spełniał zasadę DNSH („nie czyń poważnej szkody”) w rozumieniu art. 17 Rozporządzenia (UE) Nr 2020/852. Zamawiający wymaga aby zaoferowany sprzęt medyczny posiadał wymagane aktualnymi przepisami certyfikaty zgodności z dyrektywą/rozporządzeniem MDR (UE 2017/745), o których mowa w Załączniku Nr 10 do Specyfikacji, a Wykonawca realizował dostawę zgodnie z zasadą DNSH, o której mowa w Załączniku Nr 9 oraz w § 4 Projektowanych postanowieniach umowy. Pozostałe zapisy określa Specyfikacja Warunków Zamówienia
Interne Kennung: SZP/380/8/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAKIET I
Beschreibung: Aparat rentgenowski z ramieniem C śródoperacyjny 1 sztuka Zakup aparatu RTG z ramieniem C śródoperacyjnego dla poprawy jakości i bezpieczeństwa procedur zabiegowych w zakresie kardiologii i chirurgii
Interne Kennung: Część 1
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0002
Titel: PAKIET II
Beschreibung: Aparat ultrasonograficzny do wykonywania badań echokardiograficznych 1 sztuka Zakup ultrasonografu do wykonywania badań echokardiograficznych, w celu poprawy jakości diagnostyki chorób sercowo – naczyniowych
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: PAKIET III
Beschreibung: Zestaw do elektrofizjologii kardiologicznej 1 sztuka Zakup zestawu do elektrofizjologii kardiologicznej w celu diagnozowania i leczenia zaburzeń rytmu serca
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: PAKIET IV
Beschreibung: Zestaw centrali monitorującej z kardiomonitorami, monitorami telemetrycznymi oraz zestawami komputerowymi 1 zestaw składający się z: • Stacji centralnego monitorowania – 1 sztuka; • Monitora pacjenta o budowie modułowej – transportowy – 4 sztuki; • Monitora pacjenta o budowie modułowej – 2 sztuki; • Nadajnika telemetrycznego pacjenta – 3 sztuki Zakup centrali monitorującej z kardiomonitorami, monitorami telemetrycznymi oraz zestawami komputerowymi w celu zapewnienia ciągłego nadzoru nad stanem pacjentów w oddziale kardiologicznym
Interne Kennung: Część 4
Menge: 10 Stück