2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie usługi ubezpieczeń mienia i odpowiedzialności cywilnej Politechniki Warszawskiej – CZEŚĆ A oraz Wykonanie usługi ubezpieczeń komunikacyjnych pojazdów Politechniki Warszawskiej – CZĘŚĆ B
Beschreibung: Wykonanie usługi ubezpieczeń mienia i odpowiedzialności cywilnej Politechniki Warszawskiej – CZEŚĆ A oraz Wykonanie usługi ubezpieczeń komunikacyjnych pojazdów Politechniki Warszawskiej – CZĘŚĆ B
Interne Kennung: ZP.U.DS.9.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: art. 132 ustawy Pzp - przetarg nieograniczony - tryb udzielenia zamówienia, w którym na publiczne ogłoszenie o zamówieniu oferty mogą składać wszyscy zainteresowani wykonawcy
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wykonanie usługi ubezpieczeń mienia i odpowiedzialności cywilnej Politechniki Warszawskiej
Beschreibung: Wykonanie usługi ubezpieczeń mienia i odpowiedzialności cywilnej Politechniki Warszawskiej
Interne Kennung: ZP.U.DS.9.2026 część A
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen, 66515100 Feuerversicherungen, 66515200 Vermögensversicherungen, 66515400 Mit dem Wetter verbundene Versicherungen, 66516000 Haftpflichtversicherungen, 66516400 Allgemeine Haftpflichtversicherungen
Los: LOT-0002
Titel: Wykonanie usługi ubezpieczeń komunikacyjnych pojazdów Politechniki Warszawskiej
Beschreibung: Wykonanie usługi ubezpieczeń komunikacyjnych pojazdów Politechniki Warszawskiej
Interne Kennung: ZP.U.DS.9.2026 część B
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Pojazdy nowe, które zostaną zakupione, objęte w posiadanie lub wzięte w leasing w czasie trwania Umowy będą objęte ochroną ubezpieczeniową z dniem zakupu (na podstawie faktury) lub z dniem podpisania stosownej umowy, najpóźniej z dniem rejestracji. W takim przypadku Zamawiający będzie korzystał z prawa opcji. Prawem opcji jest możliwość zwiększenia liczby pojazdów wskazanych do ubezpieczenia na warunkach zawartej Umowy do wartości powiększonej o 20% w stosunku do zamówienia podstawowego. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji Umowy. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. Warunkiem uruchomienia prawa opcji jest pisemne oświadczenie Zamawiającego w przedmiocie skorzystania z prawa opcji, a w ślad za tym – złożenie odpowiedniego zamówienia wykraczającego poza zamówienie podstawowe.