2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa cateringowa dla Wydziału Fizyki UW, Świadczenie usługi gastronomicznej podczas wydarzenia „Dzień Fizyka” w dniu 08.05.2026 r.
Beschreibung: Przedmiotem zaniemówienia jest usługa cateringowa dla Wydziału Fizyki UW w ramach której będzie świadczenie usługi gastronomicznej podczas wydarzenia „Dzień Fizyka” w dniu 08.05.2026 r.
Interne Kennung: POUZ-361/57/2026/WF
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Pilna potrzeba udzielenia zamówienia wynika z konieczności zapewnienia kompleksowej obsługi cateringowej dla wydarzenia naukowo-promocyjnego pt. „Dzień Fizyka” którego termin został wyznaczony na dzień 08.05.2026 r. Data ta jest nieprzesuwalna, gdyż wynika z zatwierdzonego kalendarza akademickiego Wydziału Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego. Zastosowanie standardowego, 30-dniowego terminu składania ofert, w powiązaniu z czasem niezbędnym na badanie i ocenę ofert (w tym ewentualne wezwania do wyjaśnień w trybie art. 128 ust. 1 ustawy PZP) oraz ustawowy termin stand-still przed podpisaniem umowy, uniemożliwiłoby zawarcie kontraktu z wybranym Wykonawcą w terminie gwarantującym należytą operacyjną realizację usługi. Specyfika zamówienia (catering dla dużej liczby osób) wymaga od Wykonawcy odpowiedniego wyprzedzenia czasowego na zabezpieczenie łańcucha dostaw produktów świeżych oraz mobilizację personelu obsługi. Skrócenie terminu do 15 dni jest niezbędne, aby zapewnić ciągłość organizacji wydarzenia, bezpieczeństwo sanitarne serwowanych posiłków oraz uniknąć strat wizerunkowych i organizacyjnych po stronie Zamawiającego.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55520000 Verpflegungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten, 55400000 Servieren von Getränken
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa cateringowa dla Wydziału Fizyki UW” Usługa cateringowa świadczona podczas wydarzenia „Dzień Fizyka” w dniu 08.05.2026 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa cateringowa dla Wydziału Fizyki UW” w ramach wydarzenia pt. usługa cateringowa świadczona podczas wydarzenia „Dzień Fizyka” w dniu 08.05.2026 r.
Interne Kennung: POUZ-371/57/2026/WF
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55320000 Servieren von Mahlzeiten