203311-2026 - Wettbewerb
Polen – Zählinstrumente – Dostawa narzędzi stosowanych w leśnictwie oraz artykułów do znakowania drzew i drewna
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa narzędzi stosowanych w leśnictwie oraz artykułów do znakowania drzew i drewna
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa narzędzi stosowanych w leśnictwie oraz artykułów do znakowania drzew i drewna. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 7 do SWZ - „Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia”. Szacowane ilości poszczególnego asortymentu zostały podane w kosztorysach ofertowych. Odpowiednio dla zadania nr 1 – kosztorys ofertowy stanowiący załącznik nr 1 do formularza oferty; dla zadania nr 2 – kosztorys ofertowy stanowiący załącznik nr 2 do formularza oferty; dla zadania nr 3 – kosztorys ofertowy stanowiący załącznik nr 3 do formularza oferty ; dla zadania nr 4 – kosztorys ofertowy stanowiący załącznik nr 4 do formularza oferty. 5.2. Przedmiot zamówienia został podzielony na części, zadania. Wykonawca może złożyć ofertę na jedno lub większą ilość zadań. Oferta złożona na dane zadanie musi obejmować cały zakres przedmiotu zamówienia przewidzianego w SWZ dla tej części. 5.3. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia: Zadanie 1: Narzędzia pomiarowe Zadanie 2: Narzędzia uzupełniające w leśnictwie Zadanie 3: Narzędzia do znaczenia drzew i drewna Zadanie 4: Farba Przedmiot zamówienia musi być zgodny z opisem przedmiotu zamówienia podanym w załączniku nr 7 do SWZ. 5.4. Zamawiający zastrzega zastosowanie prawa opcji do rozszerzenia zamówienia w stosunku do zamówienia podstawowego dla każdego z zadań. • Zakres opcji: Obejmuje dodatkowe dostawy tożsame z opisanymi w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ • Łączna wartość dostaw w ramach opcji nie może przekroczyć 20 % wartości zamówienia podstawowego (liczonej odrębnie dla każdego zadania) • Podstawą ustalenia wartości opcji są ceny jednostkowe zawarte w kosztorysie ofertowym Wykonawcy dla danego zadania ( odpowiednio Załączniki nr 1, nr 2, nr 3 lub nr 4 do formularza oferty) • Skorzystanie z opcji może nastąpić w całym okresie realizacji Umowy. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia dostaw objętych opcją, a Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu żadne roszczenia.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38410000 Zählinstrumente
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44500000 Werkzeug, Schlösser, Schlüssel, Scharniere, Verbindungselemente, Ketten und Federn, 44514100 Werkzeuggriffe, 44176000 Filme, 44810000 Anstrichfarben
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie 1: Narzędzia pomiarowe
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa narzędzi stosowanych w leśnictwie oraz artykułów do znakowania drzew i drewna. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 7 do SWZ - „Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia”. Szacowane ilości poszczególnego asortymentu dla zadania nr 1 – kosztorys ofertowy stanowiący załącznik nr 1 do formularza oferty Oferta złożona na dane zadanie musi obejmować cały zakres przedmiotu zamówienia przewidzianego w SWZ dla tej części. 5.3. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia: Zadanie 1: Narzędzia pomiarowe Przedmiot zamówienia musi być zgodny z opisem przedmiotu zamówienia podanym w załączniku nr 7 do SWZ. 5.4. Zamawiający zastrzega zastosowanie prawa opcji do rozszerzenia zamówienia w stosunku do zamówienia podstawowego dla każdego z zadań. • Zakres opcji: Obejmuje dodatkowe dostawy tożsame z opisanymi w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ • Łączna wartość dostaw w ramach opcji nie może przekroczyć 20 % wartości zamówienia podstawowego (liczonej odrębnie dla każdego zadania) • Podstawą ustalenia wartości opcji są ceny jednostkowe zawarte w kosztorysie ofertowym Wykonawcy dla danego zadania ( odpowiednio Załączniki nr 1, nr 2, nr 3 lub nr 4 do formularza oferty) • Skorzystanie z opcji może nastąpić w całym okresie realizacji Umowy. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia dostaw objętych opcją, a Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu żadne roszczenia.
Interne KennungZadanie 1: Narzędzia pomiarowe
LosLOT-0003
TitelZadanie 2: Narzędzia uzupełniające w leśnictwie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa narzędzi stosowanych w leśnictwie oraz artykułów do znakowania drzew i drewna. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 7 do SWZ - „Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia”. Szacowane ilości poszczególnego asortymentu dla zadania nr 2 – kosztorys ofertowy stanowiący załącznik nr 2 do formularza oferty Oferta złożona na dane zadanie musi obejmować cały zakres przedmiotu zamówienia przewidzianego w SWZ dla tej części. 5.3. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia: Zadanie 2: Narzędzia uzupełniające w leśnictwie Przedmiot zamówienia musi być zgodny z opisem przedmiotu zamówienia podanym w załączniku nr 7 do SWZ. 5.4. Zamawiający zastrzega zastosowanie prawa opcji do rozszerzenia zamówienia w stosunku do zamówienia podstawowego dla każdego z zadań. • Zakres opcji: Obejmuje dodatkowe dostawy tożsame z opisanymi w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ • Łączna wartość dostaw w ramach opcji nie może przekroczyć 20 % wartości zamówienia podstawowego (liczonej odrębnie dla każdego zadania) • Podstawą ustalenia wartości opcji są ceny jednostkowe zawarte w kosztorysie ofertowym Wykonawcy dla danego zadania ( odpowiednio Załączniki nr 1, nr 2, nr 3 lub nr 4 do formularza oferty) • Skorzystanie z opcji może nastąpić w całym okresie realizacji Umowy. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia dostaw objętych opcją, a Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu żadne roszczenia.
Interne KennungZadanie 2: Narzędzia uzupełniające w leśnictwie
Haupteinstufung (cpv): 44500000 Werkzeug, Schlösser, Schlüssel, Scharniere, Verbindungselemente, Ketten und Federn
LosLOT-0004
TitelZadanie 3: Narzędzia do znaczenia drzew i drewna
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa narzędzi stosowanych w leśnictwie oraz artykułów do znakowania drzew i drewna. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 7 do SWZ - „Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia”. Szacowane ilości poszczególnego asortymentu dla zadania nr 3 – kosztorys ofertowy stanowiący załącznik nr 3 do formularza oferty Oferta złożona na dane zadanie musi obejmować cały zakres przedmiotu zamówienia przewidzianego w SWZ dla tej części. 5.3. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia: Zadanie 3: Narzędzia do znaczenia drzew i drewna Przedmiot zamówienia musi być zgodny z opisem przedmiotu zamówienia podanym w załączniku nr 7 do SWZ. 5.4. Zamawiający zastrzega zastosowanie prawa opcji do rozszerzenia zamówienia w stosunku do zamówienia podstawowego dla każdego z zadań. • Zakres opcji: Obejmuje dodatkowe dostawy tożsame z opisanymi w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ • Łączna wartość dostaw w ramach opcji nie może przekroczyć 20 % wartości zamówienia podstawowego (liczonej odrębnie dla każdego zadania) • Podstawą ustalenia wartości opcji są ceny jednostkowe zawarte w kosztorysie ofertowym Wykonawcy dla danego zadania ( odpowiednio Załączniki nr 1, nr 2, nr 3 lub nr 4 do formularza oferty) • Skorzystanie z opcji może nastąpić w całym okresie realizacji Umowy. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia dostaw objętych opcją, a Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu żadne roszczenia.
Interne KennungZadanie 3: Narzędzia do znaczenia drzew i drewna
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44176000 Filme
LosLOT-0005
TitelZadanie 4: Farba
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa narzędzi stosowanych w leśnictwie oraz artykułów do znakowania drzew i drewna. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 7 do SWZ - „Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia”. Szacowane ilości poszczególnego asortymentu dla zadania nr 4 – kosztorys ofertowy stanowiący załącznik nr 4 do formularza oferty Oferta złożona na dane zadanie musi obejmować cały zakres przedmiotu zamówienia przewidzianego w SWZ dla tej części. 5.3. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia: Zadanie 4: Farba Przedmiot zamówienia musi być zgodny z opisem przedmiotu zamówienia podanym w załączniku nr 7 do SWZ. 5.4. Zamawiający zastrzega zastosowanie prawa opcji do rozszerzenia zamówienia w stosunku do zamówienia podstawowego dla każdego z zadań. • Zakres opcji: Obejmuje dodatkowe dostawy tożsame z opisanymi w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ • Łączna wartość dostaw w ramach opcji nie może przekroczyć 20 % wartości zamówienia podstawowego (liczonej odrębnie dla każdego zadania) • Podstawą ustalenia wartości opcji są ceny jednostkowe zawarte w kosztorysie ofertowym Wykonawcy dla danego zadania ( odpowiednio Załączniki nr 1, nr 2, nr 3 lub nr 4 do formularza oferty) • Skorzystanie z opcji może nastąpić w całym okresie realizacji Umowy. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia dostaw objętych opcją, a Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu żadne roszczenia.
Interne KennungZadanie 4: Farba
Haupteinstufung (cpv): 44810000 Anstrichfarben