203397-2025 - Auftragsänderung
Tschechien – Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile – „Rozšíření ZŠ Žabčice – nábytkové vybavení“
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Rozšíření ZŠ Žabčice – nábytkové vybavení“
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka mj. nábytkového vybavení do nově budované přístavby a nástavby ZŠ Žabčice. Podrobná specifikace předmětu plnění je specifikována v příloze č. 3a – projektová dokumentace. Předmětem zakázky je rovněž: • doprava do místa plnění vč. montáže; • předání kompletního manuálu, návodů pro provoz, obsluhu a údržbu předmětu díla v českém jazyce; • zaškolení obslužného personálu; • likvidace obalů a odpadu v souladu s ustanoveními příslušné legislativy upravující nakládání s odpady.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39120000 Tische, Schränke, Schreibtische und Bücherschränke, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 39130000 Büromöbel
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1