See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii elektrycznej na potrzeby eksploatacji budynków i lokali użytkowych Zakładu Ubezpieczeń Społecznych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej na potrzeby eksploatacji budynków i lokali użytkowych Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Łączny szacowany wolumen dostarczanej energii elektrycznej wynosi 116 823 200 kWh (116 823,200 MWh). Zamówienie podzielone jest na trzy odrębne części zamówienia. Podział na części dokonany jest według przynależności terytorialnej danego Oddziału ZUS do Operatora Systemu Dystrybucyjnego (OSD). 1.1. część A: dostawa energii elektrycznej w planowanej ilości zużycia 60 100 800 kWh (60 100,800 MWh) do jednostek organizacyjnych (Oddziałów) ZUS: Białystok, Biłgoraj, Jasło, Kielce, Lublin, Łódź I, Łódź II, Olsztyn, Płock, Radom, Rzeszów, Siedlce, Tomaszów Mazowiecki, Warszawa I, Warszawa II, Warszawa III, COS w Osuchowie, Centrala ZUS. 1.2. część B: dostawa energii elektrycznej w planowanej ilości zużycia 27 131 500 kWh (27 131,500 MWh) do jednostek organizacyjnych (Oddziałów) ZUS: Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Gorzów Wielkopolski, Koszalin, Ostrów Wielkopolski, Piła, Poznań I, Poznań II, Słupsk, Szczecin, Toruń, Zielona Góra. 1.3. część C: dostawa energii elektrycznej w planowanej ilości zużycia 29 590 900 kWh (29 590,900 MWh) do jednostek organizacyjnych (Oddziałów) ZUS: Bielsko–Biała, Chorzów, Chrzanów, Częstochowa, Kraków, Legnica, Nowy Sącz, Opole, Rybnik, Sosnowiec, Tarnów, Wałbrzych, Wrocław, Zabrze. 2. Przedmiotem zamówienia jest również odkup nadmiarowej energii elektrycznej wprowadzonej do sieci z istniejących i planowanych instalacji fotowoltaicznych o ilości szacunkowej (prognozowanej rocznie) do 1000 MWh ( 1 GWh) . 3. Zamawiający deklaruje minimalne zrealizowanie zakupu w wysokości co najmniej 75% szacowanej ilości energii elektrycznej, w każdej części zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 52783-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09000000 Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen, 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część A: dostawa energii elektrycznej w planowanej ilości zużycia 60 100 800 kWh (60 100,800 MWh) do jednostek organizacyjnych (Oddziałów) ZUS: Białystok, Biłgoraj, Jasło, Kielce, Lublin, Łódź I, Łódź II, Olsztyn, Płock, Radom, Rzeszów, Siedlce, Tomaszów Mazowiecki, Warszawa I, Warszawa II, Warszawa III, COS w Osuchowie, Centrala ZUS.
Beschreibung: 1.Dostawa energii elektrycznej w planowanej ilości zużycia 60 100 800 kWh (60 100,800 MWh) do jednostek organizacyjnych (Oddziałów) ZUS: Białystok, Biłgoraj, Jasło, Kielce, Lublin, Łódź I, Łódź II, Olsztyn, Płock, Radom, Rzeszów, Siedlce, Tomaszów Mazowiecki, Warszawa I, Warszawa II, Warszawa III, COS w Osuchowie, Centrala ZUS. 2. Przedmiotem zamówienia jest również odkup nadmiarowej energii elektrycznej wprowadzonej do sieci z istniejących i planowanych instalacji fotowoltaicznych o ilości szacunkowej (prognozowanej rocznie) do 1000 MWh ( 1 GWh) . 3. Zamawiający deklaruje minimalne zrealizowanie zakupu w wysokości co najmniej 75% szacowanej ilości energii elektrycznej, w każdej części zamówienia. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 12 do SWZ. 5. Szczegółowy zakres zamówienia, tj. Wykaz Punktów Poboru Energii Elektrycznej stanowi Załącznik nr 8a do SWZ).
Los: LOT-0002
Titel: część B: dostawa energii elektrycznej w planowanej ilości zużycia 27 131 500 kWh (27 131,500 MWh) do jednostek organizacyjnych (Oddziałów) ZUS: Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Gorzów Wielkopolski, Koszalin, Ostrów Wielkopolski, Piła, Poznań I, Poznań II, Słupsk, Szczecin, Toruń, Zielona Góra.
Beschreibung: 1. dostawa energii elektrycznej w planowanej ilości zużycia 27 131 500 kWh (27 131,500 MWh) do jednostek organizacyjnych (Oddziałów) ZUS: Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Gorzów Wielkopolski, Koszalin, Ostrów Wielkopolski, Piła, Poznań I, Poznań II, Słupsk, Szczecin, Toruń, Zielona Góra. 2. Przedmiotem zamówienia jest również odkup nadmiarowej energii elektrycznej wprowadzonej do sieci z istniejących i planowanych instalacji fotowoltaicznych o ilości szacunkowej (prognozowanej rocznie) do 1000 MWh ( 1 GWh) . 3. Zamawiający deklaruje minimalne zrealizowanie zakupu w wysokości co najmniej 75% szacowanej ilości energii elektrycznej, w każdej części zamówienia. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 12 do SWZ. 5. Szczegółowy zakres zamówienia, tj. Wykaz Punktów Poboru Energii Elektrycznej stanowi Załącznik nr 8b do SWZ).
Los: LOT-0003
Titel: część C: dostawa energii elektrycznej w planowanej ilości zużycia 29 590 900 kWh (29 590,900 MWh) do jednostek organizacyjnych (Oddziałów) ZUS: Bielsko–Biała, Chorzów, Chrzanów, Częstochowa, Kraków, Legnica, Nowy Sącz, Opole, Rybnik, Sosnowiec, Tarnów, Wałbrzych, Wrocław, Zabrze.
Beschreibung: 1. Dostawa energii elektrycznej w planowanej ilości zużycia 29 590 900 kWh (29 590,900 MWh) do jednostek organizacyjnych (Oddziałów) ZUS: Bielsko–Biała, Chorzów, Chrzanów, Częstochowa, Kraków, Legnica, Nowy Sącz, Opole, Rybnik, Sosnowiec, Tarnów, Wałbrzych, Wrocław, Zabrze. 2. Przedmiotem zamówienia jest również odkup nadmiarowej energii elektrycznej wprowadzonej do sieci z istniejących i planowanych instalacji fotowoltaicznych o ilości szacunkowej (prognozowanej rocznie) do 1000 MWh ( 1 GWh) . 3. Zamawiający deklaruje minimalne zrealizowanie zakupu w wysokości co najmniej 75% szacowanej ilości energii elektrycznej, w każdej części zamówienia. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 12 do SWZ. 5. Szczegółowy zakres zamówienia, tj. Wykaz Punktów Poboru Energii Elektrycznej stanowi Załącznik nr 8c do SWZ).