2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z wykonaniem robót budowlanych oraz pełnienie nadzoru autorskiego w systemie ZAPROJEKTUJ I WYBUDUJ dla zadania: „BUDOWA CENTRUM BADAŃ TESTOWYCH CZOŁGÓW I POJAZDÓW GĄSIENICOWYCH” w latach 2025-2027
Beschreibung: Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z wykonaniem robót budowlanych oraz pełnienie nadzoru autorskiego w systemie ZAPROJEKTUJ I WYBUDUJ dla 8 Podzadań
Interne Kennung: PP 03/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Procedura prowadzona na podstawie art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Podstawy wykluczenia: 1) o udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy wykażą brak podstaw do wykluczenia z powodu niespełnienia warunków określonych w art. 108 ust. 1 oraz art. 109 ust. 1 pkt 1,4,7 ustawy Pzp. Zamawiający uzna, że Wykonawca nie podlega wykluczeniu z postępowania, zgodnie z art. 108 ust. 1 oraz art. 109 ust. 1 pkt 1,4,7 ustawy Pzp, jeżeli z przedstawionych przez Wykonawcę oświadczeń i dokumentów wynikać będzie, że nie występują uwarunkowania określone w art. 108 ust. 1 pkt 1-6 oraz w art. 109 ust. 1 pkt 1,4,7 ustawy Pzp. W przypadkach, gdy Wykonawca wykazując spełnianie warunków, polega na zasobach innych podmiotów, w stosunku do żadnego z tych podmiotów nie mogą występować uwarunkowania w art. 108 ust. 1 pkt 1,2,3,4,6 oraz art. 109 ust. 1 pkt 1,4,7 ustawy Pzp. 2) z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawców w stosunku do których zachodzi którakolwiek z okoliczności wskazanych: a) w art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) 2022/576 z dnia 8 kwietnia 2022 r. w sprawie zmiany Rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie; b) w art. 7 ust. 1 Ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz.U. z 2022 r. poz. 835).
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji