See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utrzymanie czystości, porządku oraz usuwanie śliskości i śniegu w pasach drogowych dróg gminnych i powiatowych znajdujących się na terenie Gminy Miasto Stargard w roku 2026.
Beschreibung: Przedmiotem umowy jest Utrzymanie czystości, porządku oraz usuwanie śliskości i śniegu w pasach drogowych dróg gminnych i powiatowych znajdujących się na terenie Gminy Miasto Stargard, oraz usuwanie śliskości i śniegu z chodników, ścieżek rowerowych, placów i przejść dla pieszych oraz wykonywanie innych czynności określonych w niniejszej specyfikacji warunków zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 733041-2025
Interne Kennung: TZ.271.3.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający stosuje skrócony termin składania ofert, gdyż postępowanie zostało powtórzone po unieważnionym pierwotnym postępowaniu. Ze względu na fakt iż przedmiotem zamówienia są usługi polegające na utrzymanie czystości, porządku a przede wszystkim usuwaniu śliskości i śniegu w pasach drogowych dróg gminnych i powiatowych znajdujących się na terenie Gminy Miasto Stargard, dla których należy zachować ciągłość świadczenia usługi - zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001