2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bancaire diensten
Beschreibung: Belastingsamenwerking Rivierenland wenst een overeenkomst te sluiten met één opdrachtnemer voor het leveren van bancaire diensten. Opdrachtnemer dient het betalingsverkeer kwalitatief hoogwaardig en tegen minimale kosten uit te voeren. Zie voor meer informatie de aanbestedingsstukken. Alle ondernemers die aan de eisen voldoen worden uitgenodigd een inschrijving in te dienen. Dat kan zelfstandig, als samenwerkingsverband en/of door een beroep te doen op derden en/of onderaannemers. Belastingsamenwerking Rivierenland werkt met een jaarlijkse begroting van ca. € 11 miljoen. Aan belastinginkomsten wordt een jaarlijkse geldstroom verwacht van ca. € 400 miljoen. Belastingsamenwerking Rivierenland werkt op dit moment met Exact software als financieel systeem en Key2Belastingen van Centric als belastingsoftware. Belastingsamenwerking Rivierenland werkt met drie rekeningen, één voor de eigen begroting, één voor de belastingopbrengsten en één voor de personeelsvereniging van Belastingsamenwerking Rivierenland. Zie voor de verwachte jaarlijkse transacties paragraaf 2.5 van de aanbestedingsleidraad.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66100000 Bank- und Investmentdienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66110000 Bankdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie paragraaf 2.4 van de aanbestedingsleidraad en onderstaande verlengingen.