See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu gminy Radzymin. Część I - Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie gminy Radzymin oraz z punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych
Beschreibung: Zamówienie z wolnej ręki na odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu gminy Radzymin. Część I - Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie gminy Radzymin oraz z punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu gminy Radzymin.Część I - Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie gminy Radzymin oraz z punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych