See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Somonino”
Beschreibung: Zamówienie obejmuje 2 następujące części :Część I- Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Somonino, Część II- Odbiór i zagospodarowanie odpadów gromadzonych w Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK),Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ) stanowi załącznik nr 7 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 00622145-2022
Interne Kennung: W3.271.2.26.2022.EM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I- Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Somonino
Beschreibung: Część I- Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Somonino 1. Przedmiotem zamówienia jest odbieranie, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, niezamieszkałych oraz użytkowanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe na terenie Gminy Somonino. 2. Opróżnianie pojemników na odpady zebrane selektywnie przy budynku Urzędu Gminy (6 szt. Pojemników 1100 l. ,5 szt. Pojemników 240 l.) oraz przy dworcu PKP w Somoninie ( 2 szt. Pojemników 240 l.) 3. Opróżnianie pojemników przy Remizach OSP w miejscowościach: Somonino, Goręczyno, Ostrzyce, Hopowo, Egiertowo, Kamela, Kaplica (28 pojemników 120 l). 4. Odbieranie odpadów wielkogabarytowych, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz odpadów niebezpiecznych będzie odbywać się w formie odbioru bezpośrednio z przed posesji jeden raz w roku, a w przypadku braku miejsca przed posesją z terenu posesji z dogodnym dojazdem (preferuje się miejsce przy wjeździe na nieruchomość): a) Zbiórka odpadów wielkogabarytowych musi odbywać się osobnym pojazdem umożliwiającym załadunek odpadów o dużych rozmiarach. Dopuszcza się przy zbiórce odpadów wielkogabarytowych odbiór zużytych opon, przy czym będą one osobno przekazywane do zagospodarowania, np. poprzez dwukrotny wjazd pojazdu na urządzenie wagowe w miejscu odbioru odpadów. Wykonawca winien posiadać osobne karty przekazania odpadów na odpad zużytych opon i odpadów wielkogabarytowych. Zbiórka odpadów musi zostać przeprowadzona co najmniej raz w roku w miesiącach kwiecień - czerwiec. b) Zbiórka odpadów zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego musi odbywać się osobnym transportem. Dopuszcza się organizowanie zbiórki jednocześnie z odpadami niebezpiecznymi, przy czym odpady będą selektywnie przekazane do zakładu zagospodarowania, tj. każdy odpad będzie miał osobną kartę przekazania odpadów. Przy zbiórce odpadów zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz odpadów niebezpiecznych. 5. Zobowiązuje się Wykonawcę do odbioru z punktu zbiórki tj. SP ZOZ w Somoninie ul. Wolności 13 leków nie nadających się do spożycia – 1 raz w miesiącu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ) stanowi załączniku nr 7 do niniejszej SWZ.
Interne Kennung: W3.271.2.26.2022.Em
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung
Los: LOT-0002
Titel: Część II-Odbiór i zagospodarowanie odpadów gromadzonych w PSZOK
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia części II jest odbieranie i zagospodarowanie odpadów gromadzonych w Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK), który mieści się na terenie Gminnej Oczyszczalni Ścieków w Sławkach, w tym odpadów pochodzących z koszy przyulicznych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ) stanowi załącznik nr 7 do niniejszej SWZ.
Interne Kennung: w3.271.2.26.2022.EM
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 34928480 Abfallcontainer und -körbe