See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odtworzenie izolacji przeciwwilgociowych pionowych i poziomych wraz z robotami towarzyszącymi w podziale na trzy części
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest odtworzenie izolacji przeciwwilgociowych pionowych i poziomych wraz z robotami towarzyszącymi w budynkach mieszkalnych wielorodzinnych, wchodzących w skład zasobu Miasta Łodzi w podziale na 3 części: część 1: ul. Czechosłowacka 5 (budynek 1, 3, 5) Przedmiotem zamówienia jest odtworzenie izolacji przeciwwilgociowych pionowych i poziomych wraz z robotami towarzyszącymi w budynkach mieszkalnych wielorodzinnych. Zakres robót opisany został w kosztorysie nakładczym oraz specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót stanowiących załącznik nr 2 do SWZ. Ww. obiekty wpisane są do Gminnej Ewidencji Zabytków jako Dom Robotniczy Łódzkiej Manufaktury Nicianej. część 2: ul. Czechosłowacka 5 (budynek 2,4,6) Przedmiotem zamówienia jest odtworzenie izolacji przeciwwilgociowych pionowych i poziomych wraz z robotami towarzyszącymi w budynkach mieszkalnych wielorodzinnych. Zakres robót opisany został w kosztorysie nakładczym oraz specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót stanowiących załącznik nr 2 do SWZ. Ww. obiekty wpisane są do Gminnej Ewidencji Zabytków jako Dom Robotniczy Łódzkiej Manufaktury Nicianej. Część 3: ul. Piłsudskiego 41, ul. Sprawiedliwa 3a, ul. Paryska 3 Przedmiotem zamówienia jest odtworzenie izolacji przeciwwilgociowych pionowych i poziomych wraz z robotami towarzyszącymi w budynkach mieszkalnych wielorodzinnych. Zakres robót opisany został w kosztorysie nakładczym oraz specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót stanowiących załącznik nr 2 do SWZ. Budynek przy ul. Piłsudskiego 41 wpisany jest do Gminnej Ewidencji Zabytków jako Dom Mieszkalny. 1. W postępowaniu mogą wziąć udział wykonawcy, którzy spełniają następujące warunki udziału w postępowaniu w zakresie: 1.1. zdolności do występowania w obrocie gospodarczym – Zamawiający nie określa w tym zakresie warunków udziału w postępowaniu; 1.2. uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów – Zamawiający nie określa w tym zakresie warunków udziału w postępowaniu; 1.3. sytuacji ekonomicznej lub finansowej: Zamawiający uzna za spełniony warunek w przypadku, gdy wykonawca wykaże, że jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia na sumę gwarancyjną na kwotę minimum: Część 1: 500 000,00 zł (pięćset tysięcy zł), część 2: 500 000,00 zł (pięćset tysięcy zł), część 3: 300 000,00 zł (trzysta tysięcy zł) Jeżeli wykonawca składa ofertę na więcej niż jedną część zamówienia, to winien wykazać się sumą wartości ubezpieczenia odpowiadającą tym częściom. Wartości podane w dokumentach w walutach innych niż wskazane przez Zamawiającego wykonawca przeliczy wg średniego kursu NBP na dzień wystawienia dokumentu. 1.4. zdolności technicznej lub zawodowej: a) warunki dotyczące doświadczenia: Zamawiający uzna za spełniony warunek w przypadku, gdy wykonawca przedstawi wykaz robót budowlanych wykonanych nie wcześniej niż w okresie ostatnich 7 lat przed upływem terminu składania ofert albo wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie i wykaże, że wykonał co najmniej roboty budowlane polegające na wykonaniu izolacji przeciwwilgociowych o wartości brutto minimum: część 1: 1 000 000,00 zł, część 2: 1 000 000,00 zł, część 3: 500 000,00 zł, Jeżeli wykonawca składa ofertę na dwie lub trzy części zamówienia, to winien wykazać się robotami budowlanymi polegającymi na wykonaniu izolacji przeciwwilgociowych o sumie wartości odpowiadającym tym częściom, na które składa ofertę (roboty nie mogą się powtarzać). Przykład: jeżeli wykonawca składa ofertę na części nr 1 i 3 to winien wykazać się robotami budowlanymi polegającymi na wykonaniu izolacji przeciwwilgociowych o wartości min. 1 500 000,00 zł. Jeżeli ofertę składają podmioty wspólnie ubiegające się o zamówienie (np. konsorcja), lub Wykonawca powołuje się na podmiot trzeci to warunek doświadczenia zostanie spełniony jeżeli minimum jeden z konsorcjantów albo jeden podmiot trzeci wykaże się w całości ww. doświadczeniem. Wzór wykazu stanowi załącznik nr 7 do SWZ. b) warunki dotyczące osób skierowanych przez Wykonawcę do realizacji zamówienia: Zamawiający uzna za spełniony warunek w przypadku, gdy wykonawca wykaże, że dysponuje i skieruje do realizacji zamówienia, co najmniej: - 1 osobę posiadającą uprawnienia budowlane do kierowania robotami w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń oraz legitymującą się aktualnym zaświadczeniem o przynależności do właściwej izby samorządu zawodowego, która będzie pełnić bezpośrednio obowiązki kierownika robót. Jeżeli wykonawca składa ofertę na dwie lub trzy części zamówienia wystarczy wskazanie tej samej osoby posiadającej uprawnienia budowlane do kierowania robotami w specjalności konstrukcyjno–budowlanej bez ograniczeń oraz legitymującą się aktualnym zaświadczeniem o przynależności do właściwej izby samorządu zawodowego. Wzór wykazu stanowi załącznik nr 8 do SWZ. Najpóźniej przed podpisaniem umowy wykonawca jest zobowiązany przedstawić ww. dokumenty lub kserokopie dokumentów poświadczonych za zgodność z oryginałem dotyczących osoby/osób posiadającej uprawnienia do prowadzenia ww. samodzielnej funkcji technicznej w budownictwie.
Interne Kennung: DZP.261.56.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art.138 ust.4 pzp
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45320000 Abdichtungs- und Dämmarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część 1: ul. Czechosłowacka 5 (budynek 1, 3, 5)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odtworzenie izolacji przeciwwilgociowych pionowych i poziomych wraz z robotami towarzyszącymi w budynkach mieszkalnych wielorodzinnych. Zakres robót opisany został w kosztorysie nakładczym oraz specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót stanowiących załącznik nr 2 do SWZ. Ww. obiekty wpisane są do Gminnej Ewidencji Zabytków jako Dom Robotniczy Łódzkiej Manufaktury Nicianej.
Interne Kennung: Część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy
Los: LOT-0003
Titel: część 2: ul. Czechosłowacka 5 (budynek 2, 4, 6)
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0004
Titel: Część 3: ul. Piłsudskiego 41, ul. Sprawiedliwa 3a, ul. Paryska 3
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odtworzenie izolacji przeciwwilgociowych pionowych i poziomych wraz z robotami towarzyszącymi w budynkach mieszkalnych wielorodzinnych. Zakres robót opisany został w kosztorysie nakładczym oraz specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót stanowiących załącznik nr 2 do SWZ. Budynek przy ul. Piłsudskiego 41 wpisany jest do Gminnej Ewidencji Zabytków jako Dom Mieszkalny.
Interne Kennung: Część 3