See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa Trasy Mostu Północnego na odcinku od ul. Kasprowicza do drogi ekspresowej S7 (węzeł Janickiego) - prace przygotowawcze.
Beschreibung: Opracowanie wielowariantowej koncepcji programowej budowy trasy Mostu Północnego na odcinku od ul Kasprowicza do drogi ekspresowej S7 (węzeł Janickiego) - bez węzła w ramach zadania inwestycyjnego pn. Budowa Trasy Mostu Północnego na odcinku od ul. Kasprowicza do drogi ekspresowej S7 (węzeł Janickiego) - prace przygotowawcze.
Interne Kennung: RZP-II-WI/21/ZPIL/2022
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: ZRM/UM/51/ZPU/2022