203719-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Vorratsschränke – Dodávka šatních skříní – ZŠ Kubatova, České Budějovice
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka šatních skříní – ZŠ Kubatova, České Budějovice
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je dodávka kovových šatních skříní otevíraných pomocí čipů, dodávka software a hardware. Součástí veřejné zakázky je odborná montáž skříní, montáž hardware a instalace software. Součástí předmětu veřejné zakázky jsou následující související činnosti: - dodání předmětu plnění; - doprava na místo plnění určené zadavatelem; - montáž a instalace, uvedení do provozu včetně ověření funkčnosti; - odborné proškolení pověřených pracovníků zadavatele, seznámení s postupy a způsoby údržby dodávaného nábytku; - případná likvidace vzniklého odpadu; - roční správa dodaného sw systému. Podrobná specifikace dodávky, viz návrh Kupní smlouvy a její přílohy – Požadavky zadavatele na parametry – skříňky a Požadavky zadavatele na parametry – software a hardware.
Interne Kennung25045
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39122100 Vorratsschränke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44421720 Schließfächer, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme
5. Los
LosLOT-0001