See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi w zakresie wynajmu dźwigu wraz z obsługą i operatorem dla wojsk sojuszniczych USA
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa wynajmu dźwigu (żuraw samojezdny o udźwigu nie mniejszym niż 100 ton na lata 2024 i 2025r). 2. Aspekty realizacji usługi oraz wymagania techniczne i technologiczne zostały zawarte w opisie przedmiotu zamówienia i projekcie umowy (załączniki do SWZ) 3. Dla realizacji przedmiotu zamówienia Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonaw-cę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę zawartej co najmniej na czas realiza-cji zamówienia pracowników z doświadczeniem, dyspozycyjnych wykonujących bezpo-średnie czynności związane z obsługą dźwigu. 4. Przedmiotem zamówienia jest usługa wynajmu dźwigu (żuraw samojezdny umożliwiający załadunek i rozładunek sprzętu wojskowego o masie całkowitej nie mniejszej niż 100 ton) wraz z obsługą i operatorem celem rozładunku oraz załadunku mienia wojsk sojuszniczych USA stacjonujących w obrębie poligonu CSB Drawsko Pomorskim. 5. Przeładunek nastąpi w obrębie poligonu CSB Drawsko Pomorskie oraz w godzinach zgodnych ze Zgłoszeniem. W celu utrzymania ciągłości pracy Wykonawca zobowiązany jest do pozostania w gotowości do świadczenia usługi 24h/d, 7 dni w tygodniu, również w dni ustawowo wolne od prac, niedziele i święta, jeżeli zajdzie tak potrzeba 6. Wszelkie koszty związane z realizacją usługi tj. - formalności i opłaty drogowe za przejazd drogami publiczny-mi, noclegi operatorów, opłata tłumacza oraz koszt dojazdu do miejsca wykonania usługi, postojowe, itp. w całości ponosi „Wykonawca” . 6. Dźwigi do zabezpieczenia umowy nie mogą być starsze niż 20 lat w momencie podpisania umowy.
Interne Kennung: 564/2023
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 63100000 Frachtumschlag, Frachtlagerung und zugehörige Dienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Zamawiający nie dokonuje podziału na części, ponieważ nie jest to uzasadnione ze względu na specyfi-kację zamówienia. Ewentualny podział zamówienia na części mógłby grozić generowaniem nadmiernych trudności technicznych i organizacyjnych, np. związanych z potrzebą skoordynowania działań różnych wykonawców realizujących poszczególne części zamówienia
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji, o której mowa w art. 441 Ustawy Pzp w ramach, którego zakłada, że szacowana wielkość prawa opcji nie przekroczy 90 % zamówienia podstawowego. Prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe, w czasie trwania umowy. Cena jednostkowa prawa opcji będzie na takich samych warunkach jak zamówienia podstawowego określona w formularzu cenowym dołączonym do oferty przez Wykonawcę. O zamiarze skorzystania z prawa opcji Zamawiający poinformuje Wykonawcę odrębnym pismem po zrealizowaniu zamówienia podstawowego dla poszczególnych zadań.