See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Diensten voor opleidingen rond het thema ‘welzijn op het werk’ voor de federale ambtenaren van alle administratieve niveaus
Beschreibung: Diensten voor opleidingen rond het thema ‘welzijn op het werk’ voor de federale ambtenaren van alle administratieve niveaus
Interne Kennung: BOSA 0015
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80530000 Berufsausbildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79822500 Dienstleistungen im Grafik-Design, 80560000 Ausbildung in Gesundheitsschutz und erster Hilfe, 79998000 Coaching
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Voorkomen van en omgaan met verbale en lichamelijke agressie, ongewenst gedrag en agressie op sociale netwerken, via mail of sms
Beschreibung: Voorkomen van en omgaan met verbale en lichamelijke agressie, ongewenst gedrag en agressie op sociale netwerken, via mail of sms
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Masterclass in het kader van de re-integratie na langdurige afwezigheid
Beschreibung: Masterclass in het kader van de re-integratie na langdurige afwezigheid
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 79998000 Coaching
Los: LOT-0003
Titel: Ontwikkeling en productie van een spel met als thema de werkhervatting na langdurige afwezigheid
Beschreibung: Ontwikkeling en productie van een spel met als thema de werkhervatting na langdurige afwezigheid
Interne Kennung: 3
Haupteinstufung (cpv): 79822500 Dienstleistungen im Grafik-Design
Los: LOT-0004
Titel: Masterclass voor operationele en tactische leidinggevenden
Beschreibung: Masterclass voor operationele en tactische leidinggevenden
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Opleiding eerste hulp voor geestelijke gezondheid op het werk
Beschreibung: Opleiding eerste hulp voor geestelijke gezondheid op het werk
Interne Kennung: 5
Haupteinstufung (cpv): 80560000 Ausbildung in Gesundheitsschutz und erster Hilfe
Los: LOT-0006
Titel: Opleiding omgaan met verschillen in het kader van het werk
Beschreibung: Opleiding omgaan met verschillen in het kader van het werk
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Basisopleiding voor vertrouwenspersonen
Beschreibung: Basisopleiding voor vertrouwenspersonen
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Opleiding voor de leden van de brandbestrijdingsdienst (leden van de eerste interventieploeg)
Beschreibung: Opleiding voor de leden van de brandbestrijdingsdienst (leden van de eerste interventieploeg)
Interne Kennung: 8