2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konkurs ofert nr 7/KŚZ/26 na wykonywanie świadczeń zdrowotnych w ramach internistycznego zabezpieczenia Izby Przyjęć Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o.
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia są świadczenia zdrowotne, które będą realizowane w ramach internistycznego zabezpieczenia Izby Przyjęć Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o. Pod pojęciem ,,świadczenia zdrowotne” należy rozumieć wszelkie działania służące zachowaniu, ratowaniu, przywracaniu lub poprawie zdrowia oraz inne działania medyczne wynikające z procesu leczenia lub odrębnych przepisów regulujących zasady ich wykonywania.
Interne Kennung: 7/KŚZ/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85141000 Dienstleistungen von medizinischem Personal
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 7/KŚZ/26
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są świadczenia zdrowotne, które będą realizowane w ramach internistycznego zabezpieczenia Izby Przyjęć Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o. Pod pojęciem ,,świadczenia zdrowotne” należy rozumieć wszelkie działania służące zachowaniu, ratowaniu, przywracaniu lub poprawie zdrowia oraz inne działania medyczne wynikające z procesu leczenia lub odrębnych przepisów regulujących zasady ich wykonywania. 2.Świadczenia zdrowotne będą realizowane wg potrzeb w siedzibie Udzielającego zamówienia w ramach Izby Przyjęć, zgodnie z harmonogramem zatwierdzonym przez Kierownika Izby Przyjęć/Punktu Przyjęć lub Zastępcę Kierownika Izby Przyjęć/Punktu Przyjęć lub Dyrektora ds. Medycznych: 1) od poniedziałku do piątku pomiędzy godziną 15:00 a 07:25 dnia następnego (średniomiesięcznie 3 świadczenia); 2) w soboty, niedziele i dni ustawowo wolne od pracy (święta) pomiędzy godziną 07:25 a 07:25 dnia następnego (średniomiesięcznie 3 świadczenia). 3. Lekarka/lekarz świadczący usługi musi być co najmniej po ukończonym stażu podyplomowym oraz posiadać nieograniczone prawo wykonywania zawodu. 4. Szczegółowy rozkład pracy Izby Przyjęć określa Harmonogram Pracy Izby Przyjęć obowiązujący u Udzielającego zamówienia sporządzony z góry na każdy miesiąc. Udzielający zamówienia zastrzega sobie prawo zmiany harmonogramu, jednak nie później jak 3 dni przed rozpoczęciem danego miesiąca. Harmonogram zatwierdza Kierownik Izby Przyjęć/Punktu Przyjęć lub Zastępca Kierownika Izby Przyjęć/Punktu Przyjęć lub Dyrektor ds. Medycznych. 5. Udzielający zamówienia zgodnie z ustawą z dnia 13.05.2016 r. o przeciwdziałaniu zagrożeniom przestępczością na tle seksualnym w toku badania ofert sprawdzi, czy Oferent nie figuruje w Rejestrze Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym. W przypadku figurowania w takim rejestrze oferta Przyjmującego zamówienie zostanie odrzucona. 6. Standardy ochrony małoletnich są udostępnione na stronie internetowej Szpitala pod adresem: www.szpitalruda.pl 7. Liczba osób świadczących usługi: 1. 8. Każdy z Oferentów ubiegających się o zawarcie umowy może złożyć tylko jedną ofertę.