2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa, instalacja i konfiguracja urządzeń oraz oprogramowania
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia: „Dostawa, instalacja i konfiguracja urządzeń oraz oprogramowania”. 2. Zamówienie jest realizowane w ramach projektu pn. „Wdrożenie e-usług w Zespole Opieki Zdrowotnej w Końskich - Szpital Specjalistyczny im. Św. Łukasza” w ramach inwestycji D1.1.2 „Przy-spieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia”. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają niniejsza SWZ oraz: - załącznik nr 1 – formularz oferty, - załącznik nr 2 – Formularz asortymentowo-cenowy – poszczególne zadania, - załącznik nr 3 – Opis przedmiotu zamówienia, wymagane parametry – poszczególne zadania, - załącznik nr 4 – projekt umowy – poszczególne zadania. 4. Wspólny Słownik Zamówień CPV: 48000000-8 Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne; 48710000-8 – Pakiety oprogramowania do tworzenia kopii zapasowych lub odzyskiwania; 48820000-2 – Serwery; 30233141-1 – Nadmiarowa macierz dyskowa; 32420000-3 – Sprzęt sieciowy 32420000-3 – Urządzenia sieciowe; 30200000-1 Urządzenia komputerowe; 30213200-7 Komputer tablet. 5. Liczba (części) zadań – 6. 6. Wykonawca przygotowuje ofertę zgodnie z wymaganiami szczegółowo opisanymi w dokumentacji zamówienia. 7. Dokumenty, którym Zamawiający wymaga od Wykonawców szczegółowo są opisane w Dokumentacji zamówienia udostępnionej na stronie internetowej prowadzonego postępowania.
Interne Kennung: 06/PN/2026/ZS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy PZP
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung, 48820000 Server, 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten), 32420000 Netzausrüstung, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30213200 Tablettcomputer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet numer 1
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w dokumentacji zamówienia - załączniki numer 1, 2, 3, do SWZ - dotyczy w/w zadania.
Interne Kennung: Pakiet numer 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet numer 2
Interne Kennung: Pakiet numer 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet numer 3
Interne Kennung: Pakiet numer 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet numer 4
Interne Kennung: Pakiet numer 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet numer 5
Interne Kennung: Pakiet numer 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet numer 6
Interne Kennung: Pakiet numer 6