20402-2026 - Wettbewerb
Polen – Softwarepaket für den Datenaustausch – UCYFROWIENIE ROZSIEWACZA TAURII 12 ORAZ SIEWNIKA PUNKTOWEGO KVERNELAND OPTIMA V
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUCYFROWIENIE ROZSIEWACZA TAURII 12 ORAZ SIEWNIKA PUNKTOWEGO KVERNELAND OPTIMA V
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest UCYFROWIENIE ROZSIEWACZA TAURII 12 ORAZ SIEWNIKA PUNKTOWEGO KVERNELAND OPTIMA V. Przedmiot zamówienia został podzielony na części: 1) Część nr 1: Dostosowanie rozsiewacza Taurii 12 będącego w posiadaniu Zamawiającego do wymogów rolnictwa cyfrowego poprzez udzielenie licencji na oprogramowanie i okablowanie umożliwiające przesył dwukierunkowy danych, pobieranie sygnału z systemu pozycjonowania ciągnika umożliwiająca automatyczną pracę systemu kontroli sekcji rozsiewacza, współpracę w trybie online z czujnikiem zawartości chlorofilu. 2) Część nr 2: Dostosowanie siewnika punktowego Kverneland Optima V będącego w posiadaniu Zamawiającego do wymogów rolnictwa cyfrowego poprzez udzielenie licencji na oprogramowanie i okablowanie umożliwiająca pracę w oparciu o sygnał GPS z automatyczną kontrolą sekcji, oraz dwukierunkowy przesył danych. Zakres zamówienia obejmuje odrębnie dla każdej części: 1) udzielenie licencji na oprogramowanie na zasadach określonych w ust. 16 i dalszych § 2 projektowanych postanowień umowy, stanowiących Załącznik nr 7 do SWZ od dnia podpisania protokołu zdawczo – odbiorczego, o którym mowa w § 4 ust 5 projektowanych postanowień umowy, stanowiących Załącznik nr 7 do SWZ oraz uruchomienie funkcji cyfrowych objętych licencją; 2) zainstalowanie okablowania umożliwiającego przesył dwukierunkowy danych / zainstalowanie okablowania umożliwiającego pracę w oparciu o sygnał GPS z automatyczną kontrolą sekcji oraz przesył dwukierunkowy danych 3) przeszkolenie personelu Zamawiającego z obsługi funkcji cyfrowych uruchomionych udzieloną licencją (max. 10 osób) w terminie ustalonym z Zamawiającym; 4) udzielenie minimum 12-miesięcznej gwarancji na przedmiot umowy na zasadach określonych w § 5 projektowanych postanowień umowy, stanowiących Załącznik nr 7 do SWZ (zgodnie z deklaracją Wykonawcy złożoną w ofercie). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentacji załączonej do SWZ: 1) Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ):  Część nr 1: Dostosowanie rozsiewacza Taurii 12 będącego w posiadaniu Zamawiającego do wymogów rolnictwa cyfrowego poprzez udzielenie licencji na oprogramowanie i okablowanie umożliwiające przesył dwukierunkowy danych, pobieranie sygnału z systemu pozycjonowania ciągnika umożliwiająca automatyczną pracę systemu kontroli sekcji rozsiewacza, współpracę w trybie online z czujnikiem zawartości chlorofilu.  Część nr 2: Dostosowanie siewnika punktowego Kverneland Optima V będącego w posiadaniu Zamawiającego do wymogów rolnictwa cyfrowego poprzez udzielenie licencji na oprogramowanie i okablowanie umożliwiająca pracę w oparciu o sygnał GPS z automatyczną kontrolą sekcji, oraz dwukierunkowy przesył danych. stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ, 2) W projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 7 do SWZ.
Interne KennungZSCKR - 34-340-01-26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensNa mocy przesłanki zawartej w art. 138 ust. 4 ustawy Pzp Zamawiający określił termin składania ofert krótszy o 5 dni niż określony w art. 138 ust. 1 ustawy Pzp. Skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione ponieważ prowadzenie całego postępowania wraz ze składaniem ofert odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej w sposób określony w art. 63 ust. 1 ustawy Pzp.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48516000 Softwarepaket für den Datenaustausch
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51521000 Installation von landwirtschaftlichen Maschinen, 51900000 Installation von Lenk- und Steuersystemen, 72611000 Technische Computerunterstützung
5. Los
LosLOT-0001
TitelCz.1 Dostosowanie rozsiewacza Taurii 12 będącego w posiadaniu Zamawiającego do wymogów rolnictwa cyfrowego poprzez udzielenie licencji na oprogramowanie i okablowanie umożliwiające przesył dwukierunkowy danych, pobieranie sygnału z systemu pozycjonowania ciągnika umożliwiająca automatyczną pracę systemu kontroli sekcji rozsiewacza, współpracę w trybie online z czujnikiem zawartości chlorofilu
BeschreibungCzęść nr 1: Dostosowanie rozsiewacza Taurii 12 będącego w posiadaniu Zamawiającego do wymogów rolnictwa cyfrowego poprzez udzielenie licencji na oprogramowanie i okablowanie umożliwiające przesył dwukierunkowy danych, pobieranie sygnału z systemu pozycjonowania ciągnika umożliwiająca automatyczną pracę systemu kontroli sekcji rozsiewacza, współpracę w trybie online z czujnikiem zawartości chlorofilu. Zakres zamówienia obejmuje: 1) udzielenie licencji na oprogramowanie na zasadach określonych w ust. 16 i dalszych § 2 projektowanych postanowień umowy, stanowiących Załącznik nr 7 do SWZ od dnia podpisania protokołu zdawczo – odbiorczego, o którym mowa w § 4 ust 5 projektowanych postanowień umowy, stanowiących Załącznik nr 7 do SWZ oraz uruchomienie funkcji cyfrowych objętych licencją; 2) zainstalowanie okablowania umożliwiającego przesył dwukierunkowy danych 3) przeszkolenie personelu Zamawiającego z obsługi funkcji cyfrowych uruchomionych udzieloną licencją (max. 10 osób) w terminie ustalonym z Zamawiającym; 4) udzielenie minimum 12-miesięcznej gwarancji na przedmiot umowy na zasadach określonych w § 5 projektowanych postanowień umowy, stanowiących Załącznik nr 7 do SWZ (zgodnie z deklaracją Wykonawcy złożoną w ofercie). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentacji załączonej do SWZ: 1) Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ):  Część nr 1: Dostosowanie rozsiewacza Taurii 12 będącego w posiadaniu Zamawiającego do wymogów rolnictwa cyfrowego poprzez udzielenie licencji na oprogramowanie i okablowanie umożliwiające przesył dwukierunkowy danych, pobieranie sygnału z systemu pozycjonowania ciągnika umożliwiająca automatyczną pracę systemu kontroli sekcji rozsiewacza, współpracę w trybie online z czujnikiem zawartości chlorofilu. stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ, 2) W projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 7 do SWZ.
LosLOT-0002
TitelCz. 2: Dostosowanie siewnika punktowego Kverneland Optima V będącego w posiadaniu Zamawiającego do wymogów rolnictwa cyfrowego poprzez udzielenie licencji na oprogramowanie i okablowanie umożliwiająca pracę w oparciu o sygnał GPS z automatyczną kontrolą sekcji, oraz dwukierunkowy przesył danych
Beschreibung2) Część nr 2: Dostosowanie siewnika punktowego Kverneland Optima V będącego w posiadaniu Zamawiającego do wymogów rolnictwa cyfrowego poprzez udzielenie licencji na oprogramowanie i okablowanie umożliwiająca pracę w oparciu o sygnał GPS z automatyczną kontrolą sekcji, oraz dwukierunkowy przesył danych Zakres zamówienia obejmuje odrębnie dla każdej części: 1) udzielenie licencji na oprogramowanie na zasadach określonych w ust. 16 i dalszych § 2 projektowanych postanowień umowy, stanowiących Załącznik nr 7 do SWZ od dnia podpisania protokołu zdawczo – odbiorczego, o którym mowa w § 4 ust 5 projektowanych postanowień umowy, stanowiących Załącznik nr 7 do SWZ oraz uruchomienie funkcji cyfrowych objętych licencją; 2) zainstalowanie okablowania umożliwiającego pracę w oparciu o sygnał GPS z automatyczną kontrolą sekcji oraz przesył dwukierunkowy danych 3) przeszkolenie personelu Zamawiającego z obsługi funkcji cyfrowych uruchomionych udzieloną licencją (max. 10 osób) w terminie ustalonym z Zamawiającym; 4) udzielenie minimum 12-miesięcznej gwarancji na przedmiot umowy na zasadach określonych w § 5 projektowanych postanowień umowy, stanowiących Załącznik nr 7 do SWZ (zgodnie z deklaracją Wykonawcy złożoną w ofercie). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentacji załączonej do SWZ: 1) Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ):  Część nr 2: Dostosowanie siewnika punktowego Kverneland Optima V będącego w posiadaniu Zamawiającego do wymogów rolnictwa cyfrowego poprzez udzielenie licencji na oprogramowanie i okablowanie umożliwiająca pracę w oparciu o sygnał GPS z automatyczną kontrolą sekcji, oraz dwukierunkowy przesył danych. stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ, 2) W projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 7 do SWZ.