See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizace venkovního sportoviště v areálu Bohemia - dodávka vybavení (2. vyhlášení - části 4, 6 a 7)
Beschreibung: Předmětem zakázky je dodávka nových/nepoužitých sportovních/herních prvků do venkovního (volně přístupného) areálu Bohemia, Sokolov. Součástí je rovněž doprava a instalace vybavení v místě plnění a případná likvidace obalů, vzniklých v souvislosti s dodávkou. Dodávky vybavení budou koordinovány se zakázkou „Modernizace venkovního sportoviště v areálu Bohemia - stavební práce“, která bude realizována ve stejném časovém úseku a v rámci jednoho místa plnění. Zakázka je dělena na části, dle poptávaného vybavení (minigolf, teqball, věžová sestava). Účastníci mohou podat nabídku do jedné nebo více částí. Do každé části je nutné podat samostatnou nabídku.
Interne Kennung: VZ/2610/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37535200 Spielplatzausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 37410000 Freiluftsportausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0008
Titel: Modernizace venkovního sportoviště v areálu Bohemia - dodávka vybavení (2. vyhlášení - část 4 minigolf)
Beschreibung: Předmětem zakázky je dodávka (doprava) a montáž minigolfového hřiště o 12 samostatně stojících jamkách do venkovního lesoparku – areál Bohemia, Sokolov. Montáž bude provedena na připravenou zpevněnou plochu. Součástí plnění je výchozí revize po instalaci prvku.
Interne Kennung: VZ/2665/2024
Los: LOT-0010
Titel: Modernizace venkovního sportoviště v areálu Bohemia - dodávka vybavení (2. vyhlášení - část 6 teqball)
Beschreibung: Předmětem zakázky je dodávka (doprava) a montáž 1 stolu na Teqball do venkovního lesoparku – areál Bohemia, Sokolov. Montáž bude provedena na připravenou sportovní plochu. Součástí plnění je výchozí revize po instalaci prvku.
Haupteinstufung (cpv): 37410000 Freiluftsportausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 37535200 Spielplatzausrüstungen
Los: LOT-0011
Titel: Modernizace venkovního sportoviště v areálu Bohemia - dodávka vybavení (2. vyhlášení - část 7 věžová sestava)
Beschreibung: Předmětem zakázky je dodávka (doprava) a montáž věžové sestavy pro děti od 2 let do venkovního lesoparku – areál Bohemia, Sokolov. Dopadová plocha bude provedena v režii zadavatele a bude pryžová v tl. 40 mm. Součástí plnění je výchozí revize po instalaci prvku.