2. Verfahren
Verfahren
Titel: Multifunctionals
Beschreibung: De Veiligheidsregio Flevoland (VRF) en de Veiligheidsregio Gooi en Vechtstreek (VRGV) tezamen (VRFGV) start een Europese openbare aanbesteding voor het leveren van Multifunctionals. De opdracht omvat het Leveren, installeren, onderhouden en het verplaatsen/verhuizen van multifunctionals. De Opdracht bestaat uit het leveren van 27 multifunctionals verdeeld over de kazernes van de VRGV en VRF. Het zal hierbij gaan om 10 multifunctionals voor VRF en 17 multifunctionals bij VRGV.
Interne Kennung: VRFGV0048
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30125100 Tonerpatronen, 30197640 Selbstdurchschreibendes Papier oder Durchschlagpapier, 50313000 Wartung und Reparatur von Reprografiegeräten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Het afnemen van alle onderdelen zoals beschreven in paragraaf 1.2.4 van het beschrijvend document.