See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa odczynników do oznaczeń laboratoryjnych i bakteriologicznych z dzierżawą analizatorów oraz systemu do pobierania krwi 2025-2027
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników do oznaczeń laboratoryjnych i bakteriologicznych z dzierżawą analizatorów oraz systemu do pobierania krwi na potrzeby laboratorium Zespołu Opieki Zdrowotnej w Skarżysku – Kamiennej. Zamawiający podzielił przedmiot zamówienia na 25 części (Pakiety nr 1 - 25) zgodnie z opisem zamieszczonym w Załączniku Nr 1 do SWZ.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z określeniem asortymentu, ilości oraz wymagań jakościowych wchodzących w zakres przedmiotu poszczególnych pakietów zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ
Interne Kennung: ZP.382.6.OS.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien, 33696200 Reagenzien für Bluttests, 38434500 Biochemische Analysegeräte, 33141300 Punktions- und Blutentnahmeausrüstung, 33696300 Chemische Reagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1 - Rodzaj i ilość oznaczeń do badań biochemicznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa dostawa odczynników do oznaczeń laboratoryjnych i bakteriologicznych z dzierżawą analizatorów oraz systemu do pobierania krwi Pakiet 1 – Rodzaj i ilość oznaczeń do badań biochemicznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z określeniem asortymentu, ilości oraz wymagań jakościowych wchodzących w zakres przedmiotu poszczególnych pakietów zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2 - Rodzaj i ilość do badań immunochemicznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa dostawa odczynników do oznaczeń laboratoryjnych i bakteriologicznych z dzierżawą analizatorów oraz systemu do pobierania krwi Pakiet 2 – Rodzaj i ilość do badań immunochemicznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z określeniem asortymentu, ilości oraz wymagań jakościowych wchodzących w zakres przedmiotu poszczególnych pakietów zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3 - Rodzaj i ilość oznaczeń do koagulologii
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa dostawa odczynników do oznaczeń laboratoryjnych i bakteriologicznych z dzierżawą analizatorów oraz systemu do pobierania krwi Pakiet 3 – Rodzaj i ilość oznaczeń do koagulologii. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z określeniem asortymentu, ilości oraz wymagań jakościowych wchodzących w zakres przedmiotu poszczególnych pakietów zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4 - Rodzaj i Ilość oznaczeń do badań hematologicznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa dostawa odczynników do oznaczeń laboratoryjnych i bakteriologicznych z dzierżawą analizatorów oraz systemu do pobierania krwi Pakiet 4 – Rodzaj i Ilość oznaczeń do badań hematologicznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z określeniem asortymentu, ilości oraz wymagań jakościowych wchodzących w zakres przedmiotu poszczególnych pakietów zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5 - Rodzaj i Ilość oznaczeń serologii krwi
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa dostawa odczynników do oznaczeń laboratoryjnych i bakteriologicznych z dzierżawą analizatorów oraz systemu do pobierania krwi Pakiet 5 – Rodzaj i Ilość oznaczeń serologii krwi . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z określeniem asortymentu, ilości oraz wymagań jakościowych wchodzących w zakres przedmiotu poszczególnych pakietów zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6 - Odczynniki do oznaczeń w moczu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa dostawa odczynników do oznaczeń laboratoryjnych i bakteriologicznych z dzierżawą analizatorów oraz systemu do pobierania krwi Pakiet 6 – Odczynniki do oznaczeń w moczu . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z określeniem asortymentu, ilości oraz wymagań jakościowych wchodzących w zakres przedmiotu poszczególnych pakietów zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7 - Ilość oznaczeń do badania gazometrii
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa dostawa odczynników do oznaczeń laboratoryjnych i bakteriologicznych z dzierżawą analizatorów oraz systemu do pobierania krwi Pakiet 7 – Ilość oznaczeń do badania gazometrii. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z określeniem asortymentu, ilości oraz wymagań jakościowych wchodzących w zakres przedmiotu poszczególnych pakietów zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8 - Rodzaj i ilość oznaczeń do badań bakteriologicznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa dostawa odczynników do oznaczeń laboratoryjnych i bakteriologicznych z dzierżawą analizatorów oraz systemu do pobierania krwi Pakiet 8 – Rodzaj i ilość oznaczeń do badań bakteriologicznych . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z określeniem asortymentu, ilości oraz wymagań jakościowych wchodzących w zakres przedmiotu poszczególnych pakietów zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9 - Podłoża transportowo-wzrostowe dwufazowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa dostawa odczynników do oznaczeń laboratoryjnych i bakteriologicznych z dzierżawą analizatorów oraz systemu do pobierania krwi Pakiet 9 – Podłoża transportowo-wzrostowe dwufazowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z określeniem asortymentu, ilości oraz wymagań jakościowych wchodzących w zakres przedmiotu poszczególnych pakietów zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 10 - Testy aglutynacyjne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa dostawa odczynników do oznaczeń laboratoryjnych i bakteriologicznych z dzierżawą analizatorów oraz systemu do pobierania krwi Pakiet 10 – Testy aglutynacyjne. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z określeniem asortymentu, ilości oraz wymagań jakościowych wchodzących w zakres przedmiotu poszczególnych pakietów zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet 11 - Podłoża na płytkach, podłoża płynne i stałe w probówkach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa dostawa odczynników do oznaczeń laboratoryjnych i bakteriologicznych z dzierżawą analizatorów oraz systemu do pobierania krwi Pakiet 11 – Podłoża na płytkach, podłoża płynne i stałe w probówkach. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z określeniem asortymentu, ilości oraz wymagań jakościowych wchodzących w zakres przedmiotu poszczególnych pakietów zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet 12 - Krążki diagnostyczne i testy orientacyjne do różnicowania drobnoustrojów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa dostawa odczynników do oznaczeń laboratoryjnych i bakteriologicznych z dzierżawą analizatorów oraz systemu do pobierania krwi Pakiet 12 –Krążki diagnostyczne i testy orientacyjne do różnicowania drobnoustrojów . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z określeniem asortymentu, ilości oraz wymagań jakościowych wchodzących w zakres przedmiotu poszczególnych pakietów zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet 13 - Testy diagnostyczne do identyfikacji drobnoustrojów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa dostawa odczynników do oznaczeń laboratoryjnych i bakteriologicznych z dzierżawą analizatorów oraz systemu do pobierania krwi Pakiet 13 – Testy diagnostyczne do identyfikacji drobnoustrojów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z określeniem asortymentu, ilości oraz wymagań jakościowych wchodzących w zakres przedmiotu poszczególnych pakietów zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet 14 - Odczynniki i akcesoria do badań mikrobiologicznych - inne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa dostawa odczynników do oznaczeń laboratoryjnych i bakteriologicznych z dzierżawą analizatorów oraz systemu do pobierania krwi Pakiet 14 – Odczynniki i akcesoria do badań mikrobiologicznych - inne. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z określeniem asortymentu, ilości oraz wymagań jakościowych wchodzących w zakres przedmiotu poszczególnych pakietów zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet 15 - Krążki do oznaczenia wrażliwości drobnoustrojów na leki przeciwbakteryjne.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa dostawa odczynników do oznaczeń laboratoryjnych i bakteriologicznych z dzierżawą analizatorów oraz systemu do pobierania krwi Pakiet 15 – Krążki do oznaczenia wrażliwości drobnoustrojów na leki przeciwbakteryjne. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z określeniem asortymentu, ilości oraz wymagań jakościowych wchodzących w zakres przedmiotu poszczególnych pakietów zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet 16 - Odczynniki lateksowe i akcesoria do wykrywania i identyfikacji grupowych antygenów pałeczek Salmonella i Shigella sonnei w pierwotnych hodowlach bakteryjnych w podłożu selenitowo –fosforanowym
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa dostawa odczynników do oznaczeń laboratoryjnych i bakteriologicznych z dzierżawą analizatorów oraz systemu do pobierania krwi Pakiet 16 –Odczynniki lateksowe i akcesoria do wykrywania i identyfikacji grupowych antygenów pałeczek Salmonella i Shigella sonnei w pierwotnych hodowlach bakteryjnych w podłożu selenitowo –fosforanowym . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z określeniem asortymentu, ilości oraz wymagań jakościowych wchodzących w zakres przedmiotu poszczególnych pakietów zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet 17 - Surowice do aglutynacji szkiełkowej pałeczek z rodzaju Salmonella
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa dostawa odczynników do oznaczeń laboratoryjnych i bakteriologicznych z dzierżawą analizatorów oraz systemu do pobierania krwi Pakiet 17 – Surowice do aglutynacji szkiełkowej pałeczek z rodzaju Salmonella. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z określeniem asortymentu, ilości oraz wymagań jakościowych wchodzących w zakres przedmiotu poszczególnych pakietów zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet 18 - Testy do oznaczania wrażliwości na leki przeciwbakteryjne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa dostawa odczynników do oznaczeń laboratoryjnych i bakteriologicznych z dzierżawą analizatorów oraz systemu do pobierania krwi Pakiet 18 – Testy do oznaczania wrażliwości na leki przeciwbakteryjne. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z określeniem asortymentu, ilości oraz wymagań jakościowych wchodzących w zakres przedmiotu poszczególnych pakietów zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet 19 - Identyfikacja i określenie lekowrażliwości mikroorganizmów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa dostawa odczynników do oznaczeń laboratoryjnych i bakteriologicznych z dzierżawą analizatorów oraz systemu do pobierania krwi Pakiet 19 – Identyfikacja i określenie lekowrażliwości mikroorganizmów . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z określeniem asortymentu, ilości oraz wymagań jakościowych wchodzących w zakres przedmiotu poszczególnych pakietów zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet 20 - Szybkie testy immunochromatograficzne oraz immunoenzymatyczne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa dostawa odczynników do oznaczeń laboratoryjnych i bakteriologicznych z dzierżawą analizatorów oraz systemu do pobierania krwi Pakiet 20 –Szybkie testy immunochromatograficzne oraz immunoenzymatyczne . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z określeniem asortymentu, ilości oraz wymagań jakościowych wchodzących w zakres przedmiotu poszczególnych pakietów zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet 21 - ZAMKNIĘTY SYSTEM DO POBIERANIA KRWI
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa dostawa odczynników do oznaczeń laboratoryjnych i bakteriologicznych z dzierżawą analizatorów oraz systemu do pobierania krwi Pakiet 21 –ZAMKNIĘTY SYSTEM DO POBIERANIA KRWI . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z określeniem asortymentu, ilości oraz wymagań jakościowych wchodzących w zakres przedmiotu poszczególnych pakietów zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet 22 - JEDNORAZOWY SPRZĘT LABORATORYJNY
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa dostawa odczynników do oznaczeń laboratoryjnych i bakteriologicznych z dzierżawą analizatorów oraz systemu do pobierania krwi Pakiet 22 – JEDNORAZOWY SPRZĘT LABORATORYJNY . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z określeniem asortymentu, ilości oraz wymagań jakościowych wchodzących w zakres przedmiotu poszczególnych pakietów zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet 23 - Barwniki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa dostawa odczynników do oznaczeń laboratoryjnych i bakteriologicznych z dzierżawą analizatorów oraz systemu do pobierania krwi Pakiet 23 – Barwniki . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z określeniem asortymentu, ilości oraz wymagań jakościowych wchodzących w zakres przedmiotu poszczególnych pakietów zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet 24 - Odczynniki I akcesoria do Aparatu Maldi-Tof
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa dostawa odczynników do oznaczeń laboratoryjnych i bakteriologicznych z dzierżawą analizatorów oraz systemu do pobierania krwi Pakiet 24 – Odczynniki I akcesoria do Aparatu Maldi-Tof . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z określeniem asortymentu, ilości oraz wymagań jakościowych wchodzących w zakres przedmiotu poszczególnych pakietów zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet 25 - Panele Do aparatu BIOFIRE
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa dostawa odczynników do oznaczeń laboratoryjnych i bakteriologicznych z dzierżawą analizatorów oraz systemu do pobierania krwi Pakiet 25 – Panele Do aparatu BIOFIRE . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z określeniem asortymentu, ilości oraz wymagań jakościowych wchodzących w zakres przedmiotu poszczególnych pakietów zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ.